fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM третій рік поспіль включена до списку Fortune «100 компаній світу, які найшвидше зростають»

09/ 11/ 2021
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з цифрової трансформації та розробки цифрових продуктів, повідомляє, що вже третій рік поспіль увійшла до списку «100 компаній світу, які найшвидше зростають» за версією журналу Fortune, посівши 25 сходинку рейтингу. До списку Fortune 100 входять публічні компанії, які оцінюються за сумою таких показників, як сукупний річний дохід, зростання виторгу та прибуток на акцію за останні три роки. EPAM продовжує бути єдиним представником індустрії інформаційно-технологічних сервісів, включених до рейтингу. Унікальна експертиза у сфері комплексного консалтингу, гнучкий підхід та інженерна ДНК допомагають компанії досягати масштабних результатів. Детальну інформацію про список Fortune «100 компаній світу, які найшвидше зростають» за 2021 рік можна знайти за посиланням. Аби приєднатися до нашої зростаючої команди, переходьте на сайт careers.epam.ua. Про EPAM Systems Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розробки цифрових і фізичних продкутів і платформ.  Використовуючи свої компетенції в області інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфер освіти та охорони здоров’я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об’єднують людей та допомагають покащити їхнє життя.  Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах світу на 5 континентах, а компанію названо «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek.  EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію включено до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, також у 2020 році Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше. Більше читайте на careers.epam.ua та стежте за нами у соціальних мережах.

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з цифрової трансформації та розробки цифрових продуктів, повідомляє, що вже третій рік поспіль увійшла до списку «100 компаній світу, які найшвидше зростають» за версією журналу Fortune, посівши 25 сходинку рейтингу.

До списку Fortune 100 входять публічні компанії, які оцінюються за сумою таких показників, як сукупний річний дохід, зростання виторгу та прибуток на акцію за останні три роки. EPAM продовжує бути єдиним представником індустрії інформаційно-технологічних сервісів, включених до рейтингу. Унікальна експертиза у сфері комплексного консалтингу, гнучкий підхід та інженерна ДНК допомагають компанії досягати масштабних результатів.

Детальну інформацію про список Fortune «100 компаній світу, які найшвидше зростають» за 2021 рік можна знайти за посиланням.

Аби приєднатися до нашої зростаючої команди, переходьте на сайт careers.epam.ua.

Про EPAM Systems

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розробки цифрових і фізичних продкутів і платформ.  Використовуючи свої компетенції в області інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфер освіти та охорони здоров’я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об’єднують людей та допомагають покащити їхнє життя.  Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах світу на 5 континентах, а компанію названо «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek.  EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію включено до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, також у 2020 році Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше.

Більше читайте на careers.epam.ua та стежте за нами у соціальних мережах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: