fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM спрямовує 5,5 млн. грн до ЮНІСЕФ на потреби медичних закладів у боротьбі із коронавірусом

07/ 04/ 2020
  Український офіс компанії EPAM Systems, провідного світового постачальника послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, здійснює благодійний внесок в обсязі 5,5 млн. грн. до ЮНІСЕФ на підтримку протидії поширенню COVID-19. Кошти від компанії EPAM Ukraine будуть спрямовані ЮНІСЕФ на програми для охорони здоров’я та захисту населення України у надзвичайних ситуаціях. А саме на потреби медичних установ країни в обладнанні інтенсивної терапії для реанімаційних відділень та засоби діагностики, необхідних для профілактики та лікування COVID-19. Ця ініціатива є частиною глобальних зусиль компанії у наданні допомоги країнам, де розташовані офіси EPAM. “ЮНІСЕФ радий бачити, що приватний сектор в Україні, у тому числі й IT сектор, об’єднуються у боротьбі з COVID-19. У часи кризи важливо, що бізнес спрямовує свої ресурси у насущні проблеми і виділяє кошти для тих, хто цього потребує найбільше”, - зазначила Лотта Сильвандер, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні. Закупівля та передача благодійної допомоги здійснюватиметься упродовж найближчих тижнів до медичних закладів центральних, східних та західних областей Україні. “Пандемія COVID-19 охопила увесь світ, кожен з нас може опинитися у лікарні із ускладненнями через вірус. Ми не можемо залишати медицину сам на сам із пандемією у цей час. EPAM долучається до руху проти коронавірусу разом із ЮНІСЕФ та іншими фондами. Переконаний, що разом ми зможемо зробити більше та створити кращі умови профілактики й лікування для українців», - коментує Юрій Антонюк, віце президент, голова EPAM у Центральній та Східній Європі. Додатково EPAM Ukraine виділяє близько 1,5 млн.грн на потреби медичних закладів Києва, Львова, Харкова, які вже звернулись до локальних ІТ-спільнот. До благодійної ініціативи  бізнесу долучаються і його спеціалісти, надаючи фінансову підтримку у закупівлі засобів індивідуального захисту локальним фондам-партнерам компанії.     Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті www.epam.com  та сторінці на Facebook.

Український офіс компанії EPAM Systems, провідного світового постачальника послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, здійснює благодійний внесок в обсязі 5,5 млн. грн. до ЮНІСЕФ на підтримку протидії поширенню COVID-19.

Кошти від компанії EPAM Ukraine будуть спрямовані ЮНІСЕФ на програми для охорони здоров’я та захисту населення України у надзвичайних ситуаціях. А саме на потреби медичних установ країни в обладнанні інтенсивної терапії для реанімаційних відділень та засоби діагностики, необхідних для профілактики та лікування COVID-19. Ця ініціатива є частиною глобальних зусиль компанії у наданні допомоги країнам, де розташовані офіси EPAM.

“ЮНІСЕФ радий бачити, що приватний сектор в Україні, у тому числі й IT сектор, об’єднуються у боротьбі з COVID-19. У часи кризи важливо, що бізнес спрямовує свої ресурси у насущні проблеми і виділяє кошти для тих, хто цього потребує найбільше”, – зазначила Лотта Сильвандер, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Закупівля та передача благодійної допомоги здійснюватиметься упродовж найближчих тижнів до медичних закладів центральних, східних та західних областей Україні.

“Пандемія COVID-19 охопила увесь світ, кожен з нас може опинитися у лікарні із ускладненнями через вірус. Ми не можемо залишати медицину сам на сам із пандемією у цей час. EPAM долучається до руху проти коронавірусу разом із ЮНІСЕФ та іншими фондами. Переконаний, що разом ми зможемо зробити більше та створити кращі умови профілактики й лікування для українців», – коментує Юрій Антонюк, віце президент, голова EPAM у Центральній та Східній Європі.

Додатково EPAM Ukraine виділяє близько 1,5 млн.грн на потреби медичних закладів Києва, Львова, Харкова, які вже звернулись до локальних ІТ-спільнот. До благодійної ініціативи  бізнесу долучаються і його спеціалісти, надаючи фінансову підтримку у закупівлі засобів індивідуального захисту локальним фондам-партнерам компанії.    

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті www.epam.com  та сторінці на Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: