fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM придбала Ricston Ltd., розширюючи глобальну експертизу API та Salesforce

14/ 09/ 2020
  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ, оголосила про придбання Ricston Ltd., офіси якої розміщуються у Великій Британії, Іспанії та на Мальті. Досвід Ricston дозволить EPAM розширити свою експертизу у розробці інтегрованих та об’єднаних систем, особливо — мікросервісів та API, що дасть можливість створювати ще більш інноваційні рішення для розвитку бізнесу клієнтів. Придбання Ricston доповнить напрям технологічного консалтингу EPAM, підсиливши практику Salesforce, яка наразі швидко розвивається. Заснована у 2006 році та відзначена European Business Awards як одна з найкращих компаній Європи, Ricston стала відома завдяки своїм провідними інтеграційним рішенням для низки глобальних бізнесів у багатьох індустріях, включаючи фінансові технології, медіа, онлайн-торгівлю, охорону здоров’я та державні послуги. Поміж того, Ricston має потужні партнерські зв’язки з MuleSoft, придбаною SalesForce у 2018 році, яка фокусується на розробці власного рішення Anypoint Platform™ - провідної глобальної платформи для створення мереж застосунків. Більше інформації  доступно на сайті www.epam.com.  Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/  та сторінці на Facebook.

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ, оголосила про придбання Ricston Ltd., офіси якої розміщуються у Великій Британії, Іспанії та на Мальті.

Досвід Ricston дозволить EPAM розширити свою експертизу у розробці інтегрованих та об’єднаних систем, особливо — мікросервісів та API, що дасть можливість створювати ще більш інноваційні рішення для розвитку бізнесу клієнтів. Придбання Ricston доповнить напрям технологічного консалтингу EPAM, підсиливши практику Salesforce, яка наразі швидко розвивається.

Заснована у 2006 році та відзначена European Business Awards як одна з найкращих компаній Європи, Ricston стала відома завдяки своїм провідними інтеграційним рішенням для низки глобальних бізнесів у багатьох індустріях, включаючи фінансові технології, медіа, онлайн-торгівлю, охорону здоров’я та державні послуги. Поміж того, Ricston має потужні партнерські зв’язки з MuleSoft, придбаною SalesForce у 2018 році, яка фокусується на розробці власного рішення Anypoint Platform™ – провідної глобальної платформи для створення мереж застосунків.

Більше інформації  доступно на сайті www.epam.com

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».

Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/  та сторінці на Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: