fbpx

EPAM придбала NAYA Technologies, яка спеціалізується на послугах комплексної міграції та керування даними

15/ 11/ 2019
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, придбала NAYA Technologies зі штаб-квратирою в Ізраїлі та її дочерню компанію NAYA Tech, яка базується у Сан-Хосе, США. Компанії спеціалізуються на роботі з даними та міграції даних у хмару, що дозволить ЕРАМ підсилити свої компетенції у цих галузях. Одним із ключових інструментів NAYA у проектній роботі є використання можливостей власного продукту – migVisor – для автоматизованого аналізу процесів для гетерогенних і lift-and-shift типів хмарних міграцій баз даних. Цей інструмент отримав високу оцінку провідних світових хмарних провайдерів та включає в себе весь спектр взаємодії з хмарою, що дозволяє клієнтам здійснити перехід до хмарних рішень у найкоротші терміни. Також NAYA Technologies працює у сфері проектування архітектури цифрових платформ, а також надає послуги з навчання для створення, керування та оптимізації хмарних рішень. Відвідайте www.migvisor.com, щоб дізнатися більше про можливості продукту. Інформація про NAYA Technologies доступна на офіційному сайті компанії https://naya-tech.com/. Про EPAM Systems      Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про  EPAM  на сайті  http://www.epam.com  та сторінці на Facebook.   

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, придбала NAYA Technologies зі штаб-квратирою в Ізраїлі та її дочерню компанію NAYA Tech, яка базується у Сан-Хосе, США. Компанії спеціалізуються на роботі з даними та міграції даних у хмару, що дозволить ЕРАМ підсилити свої компетенції у цих галузях.

Одним із ключових інструментів NAYA у проектній роботі є використання можливостей власного продукту – migVisor – для автоматизованого аналізу процесів для гетерогенних і lift-and-shift типів хмарних міграцій баз даних. Цей інструмент отримав високу оцінку провідних світових хмарних провайдерів та включає в себе весь спектр взаємодії з хмарою, що дозволяє клієнтам здійснити перехід до хмарних рішень у найкоротші терміни.

Також NAYA Technologies працює у сфері проектування архітектури цифрових платформ, а також надає послуги з навчання для створення, керування та оптимізації хмарних рішень.

Відвідайте www.migvisor.com, щоб дізнатися більше про можливості продукту. Інформація про NAYA Technologies доступна на офіційному сайті компанії https://naya-tech.com/.

Про EPAM Systems     

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про  EPAM  на сайті  http://www.epam.com  та сторінці на Facebook.   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: