fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM придбала компанію Competentum. Угода дозволить розширити експертизу у сфері освітніх рішень

04/ 07/ 2019
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, оголосила про придбання Competentum. Компанія Competentum -  експерт у розробці, оптимізації та персоналізації контента навчальних програм, розробник корпоративної системи дистанційного навчання ShareKnowledge. Придбання дозволить EPAM розширити свою експертизу у сфері розробки навчальних платформ та навчального процесу для інженерів всередині компанії та за її межами. Окрім того, нова експертиза допоможе вдосконалити рішення з цифрової трансформації для клієнтів EPAM з таких індустрій, як медіа, охорона здоров’я, видавнича справа, освітні технології. Головна спеціалізація Competentum – розробка та оптимізація освітніх рішень. Компанія має значний досвід у створенні цифрових платформ та сервісів, зосереджених на підтримці максимально продуманого та інтерактивного навчального процесу з використанням штучного інтелекту. Платформа ShareKnowledge стане доповненням до програми EPAM «Agile Professional Development». Поміж того, вона буде використовуватись як базовий акселератор у створенні рішень у сфері Risk&Compliance, де відповідність державним та корпоративним стандартам є вкрай важливим. Більш детальна інформація про рішення та компетенції EPAM у сферіBusiness Information Solutions Practice, Competentum https://competentum.com/ та ShareKnowledge https://www.shareknowledge.com/. Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.  

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, оголосила про придбання Competentum. Компанія Competentum –  експерт у розробці, оптимізації та персоналізації контента навчальних програм, розробник корпоративної системи дистанційного навчання ShareKnowledge. Придбання дозволить EPAM розширити свою експертизу у сфері розробки навчальних платформ та навчального процесу для інженерів всередині компанії та за її межами. Окрім того, нова експертиза допоможе вдосконалити рішення з цифрової трансформації для клієнтів EPAM з таких індустрій, як медіа, охорона здоров’я, видавнича справа, освітні технології.

Головна спеціалізація Competentum – розробка та оптимізація освітніх рішень. Компанія має значний досвід у створенні цифрових платформ та сервісів, зосереджених на підтримці максимально продуманого та інтерактивного навчального процесу з використанням штучного інтелекту.

Платформа ShareKnowledge стане доповненням до програми EPAM «Agile Professional Development». Поміж того, вона буде використовуватись як базовий акселератор у створенні рішень у сфері Risk&Compliance, де відповідність державним та корпоративним стандартам є вкрай важливим.

Більш детальна інформація про рішення та компетенції EPAM у сферіBusiness Information Solutions Practice, Competentum https://competentum.com/ та ShareKnowledge https://www.shareknowledge.com/.

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: