fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM просуває технічну освіту серед молодого покоління, підтримуючи європейську конференцію зі Scratch

02/ 09/ 2019
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, підтримала Scratch Conference 2019, організовану Raspberry Pi Foundation. Подія проходила 23-25 серпня у Кембріджі (Велика Британія). Вона об’єднала сотні освітян, ІТ-професіоналів і волонтерів задля обміну ідеями щодо популяризації інформаційних технологій та розробки програмного забезпечення серед дітей в усьому світі. EPAM є давнім партнером Scratch Foundation та надає фінансову підтримку Scratch Conference впродовж останніх трьох років. Scratch – мова программування та онлайн-спільнота, яка дає можливість дітям та молоді опановувати навички з розробки програмного забезпечення, використовуючи ігри, інтерактивні історії та анімаційні фільми. Окрім підтримки профільних подій, EPAM системно підтримує розвиток молодих талантів, навчаючи їх програмуванню. Так, в рамках програми eKids вже понад 55.000 спеціалістів компанії виступили в якості викладачів-волонтерів для 10.000 дітей у 19 країнах світу. Поміж того, університетська програма EPAM підтримала 23.500 молодих людей на їх шляху до опанування нової професії, надаючи майбутнім професіоналам найсучасніші знання та затребувані навички, необхідні для початку роботи в індустрії після завершення навчання у закладах вищої освіти. За останній рік EPAM було відзначено нагородами 2018 Global SDG Award for Global Education за внесок у розробку United Nations 2030 Agenda та 2019 Silver Best in Biz International Award у категорії «Програма року з корпоративної соціальної відповідальності» за проект eKids. Про EPAM Systems    Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, підтримала Scratch Conference 2019, організовану Raspberry Pi Foundation. Подія проходила 23-25 серпня у Кембріджі (Велика Британія). Вона об’єднала сотні освітян, ІТ-професіоналів і волонтерів задля обміну ідеями щодо популяризації інформаційних технологій та розробки програмного забезпечення серед дітей в усьому світі.

EPAM є давнім партнером Scratch Foundation та надає фінансову підтримку Scratch Conference впродовж останніх трьох років. Scratch – мова программування та онлайн-спільнота, яка дає можливість дітям та молоді опановувати навички з розробки програмного забезпечення, використовуючи ігри, інтерактивні історії та анімаційні фільми.

Окрім підтримки профільних подій, EPAM системно підтримує розвиток молодих талантів, навчаючи їх програмуванню. Так, в рамках програми eKids вже понад 55.000 спеціалістів компанії виступили в якості викладачів-волонтерів для 10.000 дітей у 19 країнах світу. Поміж того, університетська програма EPAM підтримала 23.500 молодих людей на їх шляху до опанування нової професії, надаючи майбутнім професіоналам найсучасніші знання та затребувані навички, необхідні для початку роботи в індустрії після завершення навчання у закладах вищої освіти.

За останній рік EPAM було відзначено нагородами 2018 Global SDG Award for Global Education за внесок у розробку United Nations 2030 Agenda та 2019 Silver Best in Biz International Award у категорії «Програма року з корпоративної соціальної відповідальності» за проект eKids.

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: