fbpx

EPAM презентувала результати роботи у 3 кварталі 2019 року

12/ 11/ 2019
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оприлюднила результати діяльності за 3 квартал 2019 року, який завершився 30 вересня. Так, обсяг виручки компанії зріс на 25,6% у порівнянні з аналогічним показником у третьому кварталі минулого року та склав $588,1 млн. Кількість спеціалістів, що співпрацюють з компанією зросла на 25% та становить 35,500 ІТ-фахівців. Очікується, що за підсумками 2019 року обсяг виручки зросте щонайменше на 23%. Більш детальну інформацію про результати роботи ЕРАМ за 3 квартал поточного року можна знайти за даним посиланням.   Про EPAM Systems      Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про  EPAM  на сайті  http://www.epam.com  та сторінці на Facebook.   

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оприлюднила результати діяльності за 3 квартал 2019 року, який завершився 30 вересня.

Так, обсяг виручки компанії зріс на 25,6% у порівнянні з аналогічним показником у третьому кварталі минулого року та склав $588,1 млн. Кількість спеціалістів, що співпрацюють з компанією зросла на 25% та становить 35,500 ІТ-фахівців. Очікується, що за підсумками 2019 року обсяг виручки зросте щонайменше на 23%.

Більш детальну інформацію про результати роботи ЕРАМ за 3 квартал поточного року можна знайти за даним посиланням.

 

Про EPAM Systems     

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про  EPAM  на сайті  http://www.epam.com  та сторінці на Facebook.   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: