fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM презентувала результати діяльності за другий квартал 2021

11/ 08/ 2021
  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 2 квартал 2021 року, який завершився 30 червня. Обсяг доходу склав $881,4 млн, зростання становить $249,0 млн або ж 39,4% у порівнянні з показником другого кварталу 2020 року. Станом на 30 червня поточного року кількість спеціалістів EPAM у всьому світі складає близько  47 850, у тому числі 42 800 фахівців, задіяних у виробництво програмного забезпечення та цифрових рішень. Цей показник продемонстрував зростання на 32,6% у порівннянні з аналогічним періодом минулого року. Більш детальну інформацію про результати діяльності EPAM за 2 квартал 2021 року можна знайти за даним посиланням.  Про EPAM Systems Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 30 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті https://careers.epam.ua/  та сторінці на Facebook.

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 2 квартал 2021 року, який завершився 30 червня.

Обсяг доходу склав $881,4 млн, зростання становить $249,0 млн або ж 39,4% у порівнянні з показником другого кварталу 2020 року.

Станом на 30 червня поточного року кількість спеціалістів EPAM у всьому світі складає близько  47 850, у тому числі 42 800 фахівців, задіяних у виробництво програмного забезпечення та цифрових рішень. Цей показник продемонстрував зростання на 32,6% у порівннянні з аналогічним періодом минулого року.

Більш детальну інформацію про результати діяльності EPAM за 2 квартал 2021 року можна знайти за даним посиланням

Про EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 30 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті https://careers.epam.ua/  та сторінці на Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: