fbpx

EPAM презентувала результати діяльності за другий квартал 2020

10/ 08/ 2020
  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 2 квартал 2020 року, який завершився 30 червня. Обсяг доходу склав $632,4 млн, зростання становить $80,8 млн або ж 15.5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Кількість спеціалістів EPAM у всьому світі складає понад 36 400, у тому числі 32 300 фахівців, задіяних у виробництво програмного забезпечення та цифрових рішень. Цей показник продемонстрував зростання на 9,7% у порівнянні з минулорічним показником за цей же період. Більш детальну інформацію про результати діяльності EPAM за 2 квартал 2020 року можна знайти за даним посиланням.  Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 30 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/  та сторінці на Facebook.  

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 2 квартал 2020 року, який завершився 30 червня.

Обсяг доходу склав $632,4 млн, зростання становить $80,8 млн або ж 15.5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Кількість спеціалістів EPAM у всьому світі складає понад 36 400, у тому числі 32 300 фахівців, задіяних у виробництво програмного забезпечення та цифрових рішень. Цей показник продемонстрував зростання на 9,7% у порівнянні з минулорічним показником за цей же період.

Більш детальну інформацію про результати діяльності EPAM за 2 квартал 2020 року можна знайти за даним посиланням

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 30 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/  та сторінці на Facebook.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: