fbpx

EPAM презентувала результати діяльності за 4 квартал та весь 2019 рік

26/ 02/ 2020
  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 4 квартал 2018 року та весь 2019 рік у цілому. Компанія продовжує впевнене зростання, займаючи провідну позицію на ринку та надаючи своїм клієнтам і партнерам зі списку Global 2000 рішення з цифрової трансформації бізнесу. Обсяг виручки за 4 квартал зріс на 25,3% у порівнянні з аналогічним показником 4 кварталу 2018 року та склав 632,8 млн доларів США. За підсумками всього 2019 року виручка EPAM склала 2,29 млрд доларів США, що на 24,5% вище за минулорічні показники. Загальна кількість спеціалістів, з якими співпрацює компанія, зросла на 21,7% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і станом на 31 грудня 2019 склала 36,700 фахівців. За підсумками усього 2020 року EPAM прогнозує зростання виручки на щонайменше 22%. Детальну інформацію про результати роботи EPAM можна знайти за даним посиланням: https://investors.epam.com/news-releases/news-release-details/epam-reports-results-fourth-quarter-and-full-year-2019 Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті www.epam.com та сторінці на Facebook.  

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 4 квартал 2018 року та весь 2019 рік у цілому. Компанія продовжує впевнене зростання, займаючи провідну позицію на ринку та надаючи своїм клієнтам і партнерам зі списку Global 2000 рішення з цифрової трансформації бізнесу.

Обсяг виручки за 4 квартал зріс на 25,3% у порівнянні з аналогічним показником 4 кварталу 2018 року та склав 632,8 млн доларів США. За підсумками всього 2019 року виручка EPAM склала 2,29 млрд доларів США, що на 24,5% вище за минулорічні показники.

Загальна кількість спеціалістів, з якими співпрацює компанія, зросла на 21,7% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і станом на 31 грудня 2019 склала 36,700 фахівців. За підсумками усього 2020 року EPAM прогнозує зростання виручки на щонайменше 22%.

Детальну інформацію про результати роботи EPAM можна знайти за даним посиланням: https://investors.epam.com/news-releases/news-release-details/epam-reports-results-fourth-quarter-and-full-year-2019

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті www.epam.com та сторінці на Facebook.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: