fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM Pre-Junior Program – безплатна програма для підлітків, які мріють про ІТ

26/ 01/ 2024
  Згідно з опитуваннями 55% старшокласників, учасників попередніх програм Pre-Junior, стверджували, що шкільних знань недостатньо для вибору професії. Допомогою в отриманні нових знань, необхідних для усвідомленого вибору майбутньої професії, можуть стати спеціальні профорієнтаційні програми. Одна з таких скоро стартує в EPAM University. До 5 лютого можна зареєструватися на EPAM Pre-Junior Program, яка знайомить старшокласників з ІТ-сферою та допомагає у виборі конкретної ІТ-спеціальності у майбутньому. Проєкт розроблений спільно з «Асоціацією «ІТ Ukraine» спеціально для школярів та студентів коледжу віком 14-18 років в рамках профорієнтування молоді та сприяння усвідомленого вибору професії в майбутньому. Програма навчання передбачає кілька напрямів: знайомство з українською ІТ-сферою, основними трендами та перспективами; різновиди ІТ-компаній, їх особливості; ролі та професії в ІТ-сфері, основні спеціалізації; роботу в команді: методологія Agile та фреймворк SCRUM. Перевагою Pre-Junior програм є можливість опанувати один або кілька додаткових напрямів: Front-End, C# та Cloud Computing, а також отримати основи soft skills, необхідних для професійної кар’єри в ІТ. Залучення до навчання викладачів-практиків з реальним досвідом, застосування передових навчальних методик, підбір додаткових тем допомогли 67% учасників попередніх Pre-Junior Programзорієнтуватися у виборі майбутньої професії. Реєстрація триває до 5 лютого, відбір учасників — до 26 лютого, а вже 1 березня група розпочне навчання і триватиме 10 тижнів. Заняття проходять в онлайн-форматі кілька разів на тиждень. Після завершення програми учасники отримають відповідний сертифікат.

Згідно з опитуваннями 55% старшокласників, учасників попередніх програм PreJunior, стверджували, що шкільних знань недостатньо для вибору професії. Допомогою в отриманні нових знань, необхідних для усвідомленого вибору майбутньої професії, можуть стати спеціальні профорієнтаційні програми. Одна з таких скоро стартує в EPAM University.

До 5 лютого можна зареєструватися на EPAM Pre-Junior Program, яка знайомить старшокласників з ІТ-сферою та допомагає у виборі конкретної ІТ-спеціальності у майбутньому. Проєкт розроблений спільно з «Асоціацією «ІТ Ukraine» спеціально для школярів та студентів коледжу віком 14-18 років в рамках профорієнтування молоді та сприяння усвідомленого вибору професії в майбутньому.

Програма навчання передбачає кілька напрямів:

  • знайомство з українською ІТ-сферою, основними трендами та перспективами;
  • різновиди ІТ-компаній, їх особливості;
  • ролі та професії в ІТ-сфері, основні спеціалізації;
  • роботу в команді: методологія Agile та фреймворк SCRUM.

Перевагою Pre-Junior програм є можливість опанувати один або кілька додаткових напрямів: Front-End, C# та Cloud Computing, а також отримати основи soft skills, необхідних для професійної кар’єри в ІТ.

Залучення до навчання викладачів-практиків з реальним досвідом, застосування передових навчальних методик, підбір додаткових тем допомогли 67% учасників попередніх Pre-Junior Programзорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Реєстрація триває до 5 лютого, відбір учасників — до 26 лютого, а вже 1 березня група розпочне навчання і триватиме 10 тижнів. Заняття проходять в онлайн-форматі кілька разів на тиждень. Після завершення програми учасники отримають відповідний сертифікат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: