fbpx

EPAM отримав статус глобального партнера Aquia

27/ 06/ 2019
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ, отримав статус Global Select у партнерській програмі Acquia. Ця компанія спеціалізується на цифрому досвіді та надає своїм клієнтам послуги з розробки програмного забезпечення і послуг, які базуються на відкритій модульній системі управління веб-контентом Drupal.   З 2012 року EPAM надає своїм замовникам послуги з розробки програмного забезпечення, стратегії та консалтингу, дизайну, хмарних рішень, використовуючи платформу Acquia. Експерти EPAM активно беруть участь у розвитку відкритої системи Drupal, а сама компанія має статус Premium Supporting Partner у Drupal Association. EPAM посідє 49 сходинку у списку з понад 3800 організацій за кількістю експертів, що розвивають Drupal-спільноту. Метою партнерської програми Acquia є підтримка та відзнака компаній, які використовують Acquia Experience Platform. Екосистема для партнерів, створена Acquia, об’єднує найкращих світових фахівців у сфері digital та допомогає бізнесу знайти якісних постачальників послуг у таких сферах, як розробка стратегії, брендинг та UX, управління проектами, розробка послуг та продуктів на системі Drupal. Дізнатися більше про експертизу EPAM у Acquia та Drupal: https://www.epam.com/about/who-we-are/partners/acquia. Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook. Про Acquia Acquia – компанія, що спеціалізується на забезпеченні високоякісного цифрового користувацьокого довіду. Ми надаємо світовим брендам провідні технології, які сприяють розвитку інновацій та створюють незабутні емоції від використання їх послуг та продктів. Ми віримо у силу спільноти, даючи нашим клієнтам свободу творити майбутнє на власних умовах. Завітайте на acquia.com, щоб дізнантися більше.

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ, отримав статус Global Select у партнерській програмі Acquia. Ця компанія спеціалізується на цифрому досвіді та надає своїм клієнтам послуги з розробки програмного забезпечення і послуг, які базуються на відкритій модульній системі управління веб-контентом Drupal.  

З 2012 року EPAM надає своїм замовникам послуги з розробки програмного забезпечення, стратегії та консалтингу, дизайну, хмарних рішень, використовуючи платформу Acquia. Експерти EPAM активно беруть участь у розвитку відкритої системи Drupal, а сама компанія має статус Premium Supporting Partner у Drupal Association. EPAM посідє 49 сходинку у списку з понад 3800 організацій за кількістю експертів, що розвивають Drupal-спільноту.

Метою партнерської програми Acquia є підтримка та відзнака компаній, які використовують Acquia Experience Platform. Екосистема для партнерів, створена Acquia, об’єднує найкращих світових фахівців у сфері digital та допомогає бізнесу знайти якісних постачальників послуг у таких сферах, як розробка стратегії, брендинг та UX, управління проектами, розробка послуг та продуктів на системі Drupal.

Дізнатися більше про експертизу EPAM у Acquia та Drupal: https://www.epam.com/about/who-we-are/partners/acquia.

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.

Про Acquia

Acquia – компанія, що спеціалізується на забезпеченні високоякісного цифрового користувацьокого довіду. Ми надаємо світовим брендам провідні технології, які сприяють розвитку інновацій та створюють незабутні емоції від використання їх послуг та продктів. Ми віримо у силу спільноти, даючи нашим клієнтам свободу творити майбутнє на власних умовах. Завітайте на acquia.com, щоб дізнантися більше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: