fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM отримала статус Challenger у звіті про ринок послуг з тестування ПЗ Gartner’s Magic Quadrant 2020

10/ 02/ 2021
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомляє про отримання статусу Challenger у звіті Gartner’s Magic Quadrant for Application Testing Services Report 2020. Даним статусом відзначаються постачальники послуг, які можуть конкурувати з компаніями-лідерами в обраній категорії. Такі постачальники мають високу якість продуктів та послуг, користуються довірою клієнтів, займають стабільну позицію на ринку та мають достатньо ресурсів для подальшого розвитку. Відповідно до звіту Gartner, «фокус на забезпеченні високої якості цифрових продуктів та рішень — одна з ключових вимог сьогодення». Придбання компанії test IO у 2019 році дозволило EPAM розширити своє порфтоліо сервісами з тестування програмного забезпечення, концентруючись на проєктах з використанням підходів Agile та поглиблюючи експертизу у спеціалізованих послугах з тестування (наприклад, performance testing, functional testautomation, usability testing). Усе це дає клієнтам компанії можливість отримати всі переваги комплекcного тестування, тестування швидкості та надійності роботи програмного забезпечення тощо. Усі 20 компаній-учасниць звіту були оцінені укладачами відповідно до можливості якісного виконання поставлених задач, наявності комплексного бачення організації усіх етапів робочого процесу, рішень керівництва даних компаній. Про EPAM Systems  Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook. 

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомляє про отримання статусу Challenger у звіті Gartner’s Magic Quadrant for Application Testing Services Report 2020.

Даним статусом відзначаються постачальники послуг, які можуть конкурувати з компаніями-лідерами в обраній категорії. Такі постачальники мають високу якість продуктів та послуг, користуються довірою клієнтів, займають стабільну позицію на ринку та мають достатньо ресурсів для подальшого розвитку.

Відповідно до звіту Gartner, «фокус на забезпеченні високої якості цифрових продуктів та рішень — одна з ключових вимог сьогодення».

Придбання компанії test IO у 2019 році дозволило EPAM розширити своє порфтоліо сервісами з тестування програмного забезпечення, концентруючись на проєктах з використанням підходів Agile та поглиблюючи експертизу у спеціалізованих послугах з тестування (наприклад, performance testing, functional testautomation, usability testing). Усе це дає клієнтам компанії можливість отримати всі переваги комплекcного тестування, тестування швидкості та надійності роботи програмного забезпечення тощо.

Усі 20 компаній-учасниць звіту були оцінені укладачами відповідно до можливості якісного виконання поставлених задач, наявності комплексного бачення організації усіх етапів робочого процесу, рішень керівництва даних компаній.

Про EPAM Systems 

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: