fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM отримала спеціалізацію Modernization of Web Applications in Microsoft Azure

04/ 11/ 2020
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з інжинірінгу цифрових платформ та розробки програмного забезпечення, повідомляє про отримання просунутого рівня спеціалізації Modernization of Web Applications in Microsoft Azure. Отримання даної спеціалізації підтверджує глибокі знання та експертизу партнерів Microsoft в сфері міграції та модернізації веб-застосунків в рамках хмарної платформи Azure. Лише партнери, які відповідають жорстким вимогам Microsoft щодо досвіду роботи з клієнтськими проєктами та професійних навичок спеціалістів, та пройшли незалежну переверіку експертизи можуть отримати даний рівень спеціалізації. Більше інформації про співпрацю EPAM та Microsoft можна знайти на сайті www.epam.com. Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.  

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з інжинірінгу цифрових платформ та розробки програмного забезпечення, повідомляє про отримання просунутого рівня спеціалізації Modernization of Web Applications in Microsoft Azure. Отримання даної спеціалізації підтверджує глибокі знання та експертизу партнерів Microsoft в сфері міграції та модернізації веб-застосунків в рамках хмарної платформи Azure.

Лише партнери, які відповідають жорстким вимогам Microsoft щодо досвіду роботи з клієнтськими проєктами та професійних навичок спеціалістів, та пройшли незалежну переверіку експертизи можуть отримати даний рівень спеціалізації.

Більше інформації про співпрацю EPAM та Microsoft можна знайти на сайті www.epam.com.

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: