fbpx

EPAM отримала понад 900 сертифікатів Google Cloud Platform

07/ 10/ 2019
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомляє, що подолала позначку у понад 900 отриманих сертифікатів Google Cloud Platform (GCP). Таке досягнення стало ще одним важливим елементом у плідному партнерстві EPAM та Google, які триває вже впродовж 12 років. Поміж того, раніше цього року EPAM отримала GCP-спеціалізацію у сферах інфраструктури й розробки додатків та відзнаку 2018 Google Cloud North American Breakthrough Partner of the Year. Експертиза EPAM у GCP включає такі напрямки, як інфраструктурний консалтинг та міграція, розробка хмарних додатків, оптимізація хмарних рішень, стратегія даних, машинне навчання та автоматизація. Аби отримати 916 сертифікатів GCP, за минулі 18 місяців EPAM провели 2 широкомастабні програми серед розробників. Така активна співпраця команд EPAM та Google Cloud Platform була відзначена кількома нагородами - EPAM CEO Showcase Grand Prix Award та People’s Choice Award. Нагородження відбулося в рамках конференції EPAM Software Engineering Conference (SEC), яка цьогоріч проходила у м. Гданськ (Польща). У планах EPAM подолати позначку в 1000 отриманих сертифікатів GCP до кінця цього року. Дізнатися більше про партнерство EPAM та Google можна за даним посиланням: www.epam.com/google-cloud. Про EPAM Systems     Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.  

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомляє, що подолала позначку у понад 900 отриманих сертифікатів Google Cloud Platform (GCP). Таке досягнення стало ще одним важливим елементом у плідному партнерстві EPAM та Google, які триває вже впродовж 12 років.

Поміж того, раніше цього року EPAM отримала GCP-спеціалізацію у сферах інфраструктури й розробки додатків та відзнаку 2018 Google Cloud North American Breakthrough Partner of the Year. Експертиза EPAM у GCP включає такі напрямки, як інфраструктурний консалтинг та міграція, розробка хмарних додатків, оптимізація хмарних рішень, стратегія даних, машинне навчання та автоматизація.

Аби отримати 916 сертифікатів GCP, за минулі 18 місяців EPAM провели 2 широкомастабні програми серед розробників. Така активна співпраця команд EPAM та Google Cloud Platform була відзначена кількома нагородами – EPAM CEO Showcase Grand Prix Award та People’s Choice Award. Нагородження відбулося в рамках конференції EPAM Software Engineering Conference (SEC), яка цьогоріч проходила у м. Гданськ (Польща). У планах EPAM подолати позначку в 1000 отриманих сертифікатів GCP до кінця цього року.

Дізнатися більше про партнерство EPAM та Google можна за даним посиланням: www.epam.com/google-cloud.

Про EPAM Systems   

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: