fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM оприлюднила результати за третій квартал 2021 року та підвищила прогноз на поточний рік

09/ 11/ 2021
  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з цифрової трансформації та розробки цифрових продуктів, оприлюднила результати роботи за 3 квартал, який закінчився 30 вересня 2021 року. Обсяг виторгу компанії зріс на 51,6% у порівнянні з аналогічним показником 3 кварталу минулого року та склав $988,5 млн. Кількість спеціалістів EPAM перевищила 52 650, з яких 47 050 — технічні фахівці. Зростання за цим параметром складає 39,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. За підсумками всього 2021 року EPAM прогнозує зростання виторгу мінімум на 40%. Детальну інформацію про результати роботи EPAM за 3 квартал 2021 року можна знайти за даним посиланням. Про EPAM Systems Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розробки цифрових і фізичних продкутів і платформ.  Використовуючи свої компетенції в області інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфер освіти та охорони здоров’я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об’єднують людей та допомагають покащити їхнє життя.  Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах світу на 5 континентах, а компанію названо «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek.  EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію включено до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, також у 2020 році Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше. Більше читайте на careers.epam.ua та стежте за нами у соціальних мережах.  

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з цифрової трансформації та розробки цифрових продуктів, оприлюднила результати роботи за 3 квартал, який закінчився 30 вересня 2021 року.

Обсяг виторгу компанії зріс на 51,6% у порівнянні з аналогічним показником 3 кварталу минулого року та склав $988,5 млн. Кількість спеціалістів EPAM перевищила 52 650, з яких 47 050 — технічні фахівці. Зростання за цим параметром складає 39,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. За підсумками всього 2021 року EPAM прогнозує зростання виторгу мінімум на 40%.

Детальну інформацію про результати роботи EPAM за 3 квартал 2021 року можна знайти за даним посиланням.

Про EPAM Systems

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розробки цифрових і фізичних продкутів і платформ.  Використовуючи свої компетенції в області інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфер освіти та охорони здоров’я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об’єднують людей та допомагають покащити їхнє життя.  Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах світу на 5 континентах, а компанію названо «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek.  EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію включено до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, також у 2020 році Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше.

Більше читайте на careers.epam.ua та стежте за нами у соціальних мережах.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: