fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM оприлюднила результати за 3-й квартал 2020

17/ 11/ 2020
  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оприлюднила результати роботи за 3 квартал, який закінчився 30 вересня 2020 року. Обсяг виторгу компанії зріс на 10,9% у порівнянні з аналогічним показником 3 кварталу минулого року та склав $652,2 млн. Кількість спеціалістів EPAM перевищила 38 000, з яких 33 800 — технічні фахівці. Зростання за цим параметром складає 7,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Детальну інформацію про результати роботи EPAM за 3 квартал 2020 року можна знайти за даним посиланням. Про EPAM Systems  Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оприлюднила результати роботи за 3 квартал, який закінчився 30 вересня 2020 року.

Обсяг виторгу компанії зріс на 10,9% у порівнянні з аналогічним показником 3 кварталу минулого року та склав $652,2 млн. Кількість спеціалістів EPAM перевищила 38 000, з яких 33 800 — технічні фахівці. Зростання за цим параметром складає 7,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Детальну інформацію про результати роботи EPAM за 3 квартал 2020 року можна знайти за даним посиланням.

Про EPAM Systems 

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: