fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM оприлюднила результати діяльності за перший квартал 2020

08/ 05/ 2020
  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 1 квартал 2020 року, який завершився 31 березня. Обсяг виручки зріс на 24,9% у порівнянні з аналогічним показником 1 кварталу 2019 року та склав $651,4 млн. Кількість спеціалістів EPAM у всьому світі складає понад 37 300, у тому числі 33 100 фахівців, задіяних у виробництво програмного забезпечення та цифрових рішень. Цей показник продемонстрував зростання на 18,7%. Більш детальну інформацію про результати діяльності EPAM за 1 квартал 2020 року можна знайти за даним посиланням. Про EPAM Systems Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті www.epam.com  та сторінці на Facebook. 

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 1 квартал 2020 року, який завершився 31 березня.

Обсяг виручки зріс на 24,9% у порівнянні з аналогічним показником 1 кварталу 2019 року та склав $651,4 млн. Кількість спеціалістів EPAM у всьому світі складає понад 37 300, у тому числі 33 100 фахівців, задіяних у виробництво програмного забезпечення та цифрових рішень. Цей показник продемонстрував зростання на 18,7%.

Більш детальну інформацію про результати діяльності EPAM за 1 квартал 2020 року можна знайти за даним посиланням.

Про EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті www.epam.com  та сторінці на Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: