fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM Continuum назвала шість ключових напрямків, які зазнають змін у 2021 році

14/ 12/ 2020
  EPAM Continuum, компанія, що є частиною глобального бізнесу EPAM та сфокусована на наданні консалтингових послуг у сфері технологій та користувацького досвіду, повідомила про публікацію звіту NXT Trends 2021. Звіт укладено дослідницької групою NXTз EPAM Continuum. Цього року аналітичний матеріал визначає шість значних глобальних напрямків, що зазнали змін, та проводить паралелі між ними та підходами до ведення бізнесу у новому році. Таким чином, звіт є потужним інструментом для довгострокового планування діяльності компаній. Так, відповідно до даних NXT Trends 2021, ключовим питанням майбутньої сучасності стане дилема об’єднання людей за допомогою сучасних технологій та підтримкою дистанціювання водночас. Тому всі 6 трендів та 13 стратегічних експертних рекомендацій, представлених у звіті, зосереджені навколо побудови зв’язків у найрізноматніших форматах, а також впливу самотності, міграції та нерівності. Цифрові спільноти та майбутнє Інтернет. Швидкість, з якою сьогодні розвиваються цифрові спільноти, нагадають нам про те, наскільки ще молодим є Інтернет. Взаємодія та майбутні трансформації. Технології не зможуть вирішити всіх проблем світу без глибшої інтеграції у проблемні сфери. Робота та майбутнє життя, бізнесу та всього. Пандемія суттєво прискорила рух на ринку праці, що створює дододаткові виклики для бізнесу. Самостність та майбутнє громадського здоров’я. Хоча психологи і говорять, що ми забудемо про пандемію та її наслідки як тільки вона вщухне, однак наразі кожен з нас відчуває стрес та занепокоєння. Локалізація та майбутнє глобальної економіки. Процеси глобалізації сповільнюються, а ринки становляться менш відкритими. Міграція та майбутнє міст. Пандемія та зміни клімату впливають на демографічний рух та змушують міста обирати між розбудовою та еволюцією. Повна версія звіту NXT Trends 2021 доступна за посиланням. Аби дізнатися більше про EPAM Continuum, будь ласка, відвідайте сторінку https://www.epam.com/epam-continuum Про EPAM Systems Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook. 

EPAM Continuum, компанія, що є частиною глобального бізнесу EPAM та сфокусована на наданні консалтингових послуг у сфері технологій та користувацького досвіду, повідомила про публікацію звіту NXT Trends 2021. Звіт укладено дослідницької групою NXTз EPAM Continuum. Цього року аналітичний матеріал визначає шість значних глобальних напрямків, що зазнали змін, та проводить паралелі між ними та підходами до ведення бізнесу у новому році. Таким чином, звіт є потужним інструментом для довгострокового планування діяльності компаній.

Так, відповідно до даних NXT Trends 2021, ключовим питанням майбутньої сучасності стане дилема об’єднання людей за допомогою сучасних технологій та підтримкою дистанціювання водночас. Тому всі 6 трендів та 13 стратегічних експертних рекомендацій, представлених у звіті, зосереджені навколо побудови зв’язків у найрізноматніших форматах, а також впливу самотності, міграції та нерівності.

  1. Цифрові спільноти та майбутнє Інтернет. Швидкість, з якою сьогодні розвиваються цифрові спільноти, нагадають нам про те, наскільки ще молодим є Інтернет.
  2. Взаємодія та майбутні трансформації. Технології не зможуть вирішити всіх проблем світу без глибшої інтеграції у проблемні сфери.
  3. Робота та майбутнє життя, бізнесу та всього. Пандемія суттєво прискорила рух на ринку праці, що створює дододаткові виклики для бізнесу.
  4. Самостність та майбутнє громадського здоров’я. Хоча психологи і говорять, що ми забудемо про пандемію та її наслідки як тільки вона вщухне, однак наразі кожен з нас відчуває стрес та занепокоєння.
  5. Локалізація та майбутнє глобальної економіки. Процеси глобалізації сповільнюються, а ринки становляться менш відкритими.
  6. Міграція та майбутнє міст. Пандемія та зміни клімату впливають на демографічний рух та змушують міста обирати між розбудовою та еволюцією.

Повна версія звіту NXT Trends 2021 доступна за посиланням. Аби дізнатися більше про EPAM Continuum, будь ласка, відвідайте сторінку https://www.epam.com/epam-continuum

Про EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: