fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Радником з комерційних питань Посольства Канади в Україні

24/ 02/ 2017
  «Вихід на канадський ринок стане наступним природнім кроком для українських компаній після співробітництва з країнами ЄС, – вважає Радник з комерційних питань Посольства Канади в Україні, Клінт Мартін. Україна – ЄС – Канада – це той трикутник, який можливо сформувати для взаємовигідної торгівлі між трьома сторонами». Разом з паном Мартіном представники Асоціації обговорили переваги Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, вимоги Канади щодо торгівлі, можливості, що надає програма CUTIS, та розглянули індивідуальні питання компаній.

«Вихід на канадський ринок стане наступним природнім кроком для українських компаній після співробітництва з країнами ЄС, – вважає Радник з комерційних питань Посольства Канади в Україні, Клінт Мартін. Україна – ЄС – Канада – це той трикутник, який можливо сформувати для взаємовигідної торгівлі між трьома сторонами».

Разом з паном Мартіном представники Асоціації обговорили переваги Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, вимоги Канади щодо торгівлі, можливості, що надає програма CUTIS, та розглянули індивідуальні питання компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: