fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Елеонора Салова – новий радник ADER HABER

03/ 03/ 2021
  Одноголосним рішення Ради Партнерів ADER HABER Law Firm керівник практики White-collar Crime, адвокат Елеонора Салова обрана на посаду радника компанії, на позиції якого продовжить розвивати напрямок кримінального права та захисту бізнесу. Одними з ключових сфер діяльності Елеонори Салової є захист бізнесу в рамках кримінальних провадженнях по економічним злочинам та міжнародне кримінальне право. Елеонора Салова: «Я пишаюся тим, що стала радником ADER HABER LawFirm, і вдячна партнерам компанії, які підтримували і наставляли мене, а також моїй команді. Разом нам вдалося створити по-справжньому сильну практику White-collar Crime, одну з кращих в Україні. І я зроблю все можливе, щоб продовжити її успішний розвиток». Елеонора Салова визнана експертами The Legal 500 «висхідною зіркою» юридичного ринку України. Вона є Головою Комітету White-collar crimeАссоціації Адвокатів України, членом Комітету з міжнародних зв’язків НААУ, членом UNBA NextGen, ASIS International, Internal Compliance Association. Юрій Петренко, керуючий партнер ADER HABER Law Firm: «Ми раді вітати Елеонору у складі радників і готові надати їй всебічну підтримку в досягненні найамбітніших цілей, які стоять перед нею у новій ролі. Практика White-collar Crime за останні роки показала вражаючий ріст, і Елеонора з її винятковими навичками, досвідом і глибокими знаннями продовжить розвивати цей стратегічно важливий для нас напрямок, надаючи клієнтам всебічну юридичну допомогу у проектах будь-якого масштабу і складності».

Одноголосним рішення Ради Партнерів ADER HABER Law Firm керівник практики Whitecollar Crime, адвокат Елеонора Салова обрана на посаду радника компанії, на позиції якого продовжить розвивати напрямок кримінального права та захисту бізнесу.

Одними з ключових сфер діяльності Елеонори Салової є захист бізнесу в рамках кримінальних провадженнях по економічним злочинам та міжнародне кримінальне право.

Елеонора Салова: «Я пишаюся тим, що стала радником ADER HABER LawFirm, і вдячна партнерам компанії, які підтримували і наставляли мене, а також моїй команді. Разом нам вдалося створити по-справжньому сильну практику Whitecollar Crime, одну з кращих в Україні. І я зроблю все можливе, щоб продовжити її успішний розвиток».

Елеонора Салова визнана експертами The Legal 500 «висхідною зіркою» юридичного ринку України. Вона є Головою Комітету Whitecollar crimeАссоціації Адвокатів України, членом Комітету з міжнародних зв’язків НААУ, членом UNBA NextGen, ASIS International, Internal Compliance Association.

Юрій Петренко, керуючий партнер ADER HABER Law Firm: «Ми раді вітати Елеонору у складі радників і готові надати їй всебічну підтримку в досягненні найамбітніших цілей, які стоять перед нею у новій ролі. Практика Whitecollar Crime за останні роки показала вражаючий ріст, і Елеонора з її винятковими навичками, досвідом і глибокими знаннями продовжить розвивати цей стратегічно важливий для нас напрямок, надаючи клієнтам всебічну юридичну допомогу у проектах будь-якого масштабу і складності».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: