fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ELEKS відкриває новий офіс у Кракові, Польща

30/ 03/ 2022
  Новий офіс IT компанії ELEKS у Кракові зміцнить присутність компанії в регіоні та посилить партнерські відносини з новими та існуючими клієнтами на європейському ринку. ELEKS – це глобальна сервісна компанія з розробки програмного забезпечення та консалтингу з сімнадцятьма офісами в 13 країнах на 3 континентах, включаючи Україну, Польщу, Німеччину, Естонію, Хорватію, Великобританію, США, Канаду, Японію та ОАЕ. Навесні 2022 року ELEKS збільшуватиме бізнес присутність також у Хорватії, буде відкрито нові офіси в Спліті та Загребі. Нещодавно команду компанії в Польщі було розширено до понад 250 фахівців, які працюють в центрі розробки в Кракові, та ще 25 експертів ELEKS - по всій країні. В компанії планують і далі суттєво розвивати команду в Польщі, щоб продовжувати надавати високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу та доступ до найкращих технічних талантів клієнтам по всьому світу. «Впродовж вже більше 30 років ELEKS визнають найкращим технологічним партнером з реалізації комплексних проектів, які приносять реальну цінність клієнтам. Ми пишаємося тим, що розширюємо надання послуг з розробки програмного забезпечення в Польщі і стаємо ще ближчими до наших клієнтів», – прокоментував Андрій Крупа, CEO ELEKS. Потужний технологічний сектор Польщі багато років тому зацікавив ELEKS розпочати бізнес в країні. Польща займає 14 місце серед 20 найкращих технологічних країн за індексом глобалізації Tholons. За даними Stack Overflow, технічний пул талантів у країні налічує понад 250 000 розробників програмного забезпечення. Крім того, Польща дотримується законодавства про захист даних, які відповідають високим стандартам безпеки ЄС. ELEKS шукає талановитих спеціалістів із розробки програмного забезпечення для подальшого розвитку команди в Польщі. Актуальні вакансії компанії тут: https://careers.eleks.com/ Про ELEKS ELEKS входить у ТОП-100 глобальних аутсорсингових компаній, надаючи експертні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу вже більше 30 років. Команда компанії складається з понад 2000 фахівців, чия експертиза охоплює різноманітні ніші - від обробки великих даних до міграції даних та розробки програмного забезпечення а таких напрямках, як фінтех, логістика, страхування, індустрія шоу та розваг, автомобілебудування тощо. Тому ELEKS обирають партнером багато провідних підприємств світу, компанії малого та середнього бізнесу, а також технологічні “єдинороги”.

Новий офіс IT компанії ELEKS у Кракові зміцнить присутність компанії в регіоні та посилить партнерські відносини з новими та існуючими клієнтами на європейському ринку. ELEKS – це глобальна сервісна компанія з розробки програмного забезпечення та консалтингу з сімнадцятьма офісами в 13 країнах на 3 континентах, включаючи Україну, Польщу, Німеччину, Естонію, Хорватію, Великобританію, США, Канаду, Японію та ОАЕ.

Навесні 2022 року ELEKS збільшуватиме бізнес присутність також у Хорватії, буде відкрито нові офіси в Спліті та Загребі.

Нещодавно команду компанії в Польщі було розширено до понад 250 фахівців, які працюють в центрі розробки в Кракові, та ще 25 експертів ELEKS – по всій країні. В компанії планують і далі суттєво розвивати команду в Польщі, щоб продовжувати надавати високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу та доступ до найкращих технічних талантів клієнтам по всьому світу.

«Впродовж вже більше 30 років ELEKS визнають найкращим технологічним партнером з реалізації комплексних проектів, які приносять реальну цінність клієнтам. Ми пишаємося тим, що розширюємо надання послуг з розробки програмного забезпечення в Польщі і стаємо ще ближчими до наших клієнтів», – прокоментував Андрій Крупа, CEO ELEKS.

Потужний технологічний сектор Польщі багато років тому зацікавив ELEKS розпочати бізнес в країні. Польща займає 14 місце серед 20 найкращих технологічних країн за індексом глобалізації Tholons. За даними Stack Overflow, технічний пул талантів у країні налічує понад 250 000 розробників програмного забезпечення. Крім того, Польща дотримується законодавства про захист даних, які відповідають високим стандартам безпеки ЄС.

ELEKS шукає талановитих спеціалістів із розробки програмного забезпечення для подальшого розвитку команди в Польщі. Актуальні вакансії компанії тут: https://careers.eleks.com/

Про ELEKS

ELEKS входить у ТОП-100 глобальних аутсорсингових компаній, надаючи експертні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу вже більше 30 років. Команда компанії складається з понад 2000 фахівців, чия експертиза охоплює різноманітні ніші – від обробки великих даних до міграції даних та розробки програмного забезпечення а таких напрямках, як фінтех, логістика, страхування, індустрія шоу та розваг, автомобілебудування тощо. Тому ELEKS обирають партнером багато провідних підприємств світу, компанії малого та середнього бізнесу, а також технологічні “єдинороги”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: