fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ELEKS відкрив лабораторію ШІ у Львівському університеті

03/ 03/ 2023
  Дослідницько-освітній хаб технологій штучного інтелекту AIT Research & Learning HUB відкрили 28 лютого у Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння ІТ-компанії ELEKS та Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА). Цей хаб дасть можливість студентам, аспірантам та молодим спеціалістам і спеціалісткам сфери ІТ розвиватися, долучаючись до проєктів та досліджень у галузі технологій штучного інтелекту, та набути практичний досвід. “Підтримка Лабораторії — важливе та вчасне рішення компанії ELEKS. Підтримка талановитої молоді в сфері ІТ полягає у реалізації різноманітних проєктів, наприклад, дуального навчання, участі наших спеціалістів/-ок як менторів/-ок, лекторів/-ок та експертів/-ок у заходах для студентів”, — ділиться Олександра Мокій, Head of Learning and Development Office в ELEKS. Олександра також розповідає, що протягом останніх трьох років компанія активніше співпрацює з ЛНУ, з факультетом електроніки та компютерних технологій. Співпраця ґрунтується на бажанні ділитись практичними знаннями, поширювати цінності компанії та сприяти зростанню студентів/-ок, які в майбутньому стануть фаховими спеціалістами/-ками. У ЛНУ ім. І. Франка зазначають, що в на базі простору планують проводити традиційні курси: «Літню школуAITSS» (Аrtificial intelligence technology summer school) та «Зимову школу DES» (Data Engineering and Security). “AIT Research learning Hub буде саме тим місцем, де студенти зможуть реалізовувати власні проєкти, отримуючи при цьому менторську підтримку від досвідчених фахівців. Також хаб стане платформою для діалогу та обговорення питань, що стосуються ІТ-індустрії у Львівській області”, — пояснює Віталій Кухарський, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ. Також проректор зазначає, що спеціалісти й спеціалістки ELEKSу долучаються до викладання сучасних важливих для студентів ІТ-спеціальності практично орієнованих курсів у межах як традиційних освітніх програм, так і додаткових спільних заходів у сфері інформаційних технологій.

Дослідницько-освітній хаб технологій штучного інтелекту AIT Research & Learning HUB відкрили 28 лютого у Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння ІТ-компанії ELEKS та Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА). Цей хаб дасть можливість студентам, аспірантам та молодим спеціалістам і спеціалісткам сфери ІТ розвиватися, долучаючись до проєктів та досліджень у галузі технологій штучного інтелекту, та набути практичний досвід.

“Підтримка Лабораторії — важливе та вчасне рішення компанії ELEKS. Підтримка талановитої молоді в сфері ІТ полягає у реалізації різноманітних проєктів, наприклад, дуального навчання, участі наших спеціалістів/-ок як менторів/-ок, лекторів/-ок та експертів/-ок у заходах для студентів”, — ділиться Олександра Мокій, Head of Learning and Development Office в ELEKS.

Олександра також розповідає, що протягом останніх трьох років компанія активніше співпрацює з ЛНУ, з факультетом електроніки та комп’ютерних технологій. Співпраця ґрунтується на бажанні ділитись практичними знаннями, поширювати цінності компанії та сприяти зростанню студентів/-ок, які в майбутньому стануть фаховими спеціалістами/-ками.

У ЛНУ ім. І. Франка зазначають, що в на базі простору планують проводити традиційні курси: «Літню школуAITSS» (Аrtificial intelligence technology summer school) та «Зимову школу DES» (Data Engineering and Security).

“AIT Research learning Hub буде саме тим місцем, де студенти зможуть реалізовувати власні проєкти, отримуючи при цьому менторську підтримку від досвідчених фахівців. Також хаб стане платформою для діалогу та обговорення питань, що стосуються ІТ-індустрії у Львівській області”, — пояснює Віталій Кухарський, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ.

Також проректор зазначає, що спеціалісти й спеціалістки ELEKSу долучаються до викладання сучасних важливих для студентів ІТ-спеціальності практично орієнованих курсів у межах як традиційних освітніх програм, так і додаткових спільних заходів у сфері інформаційних технологій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: