fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ELEKS увійшла до списку 100 найкращих аутсорсингових компаній світу 2023 року

24/ 02/ 2023
  Девятий рік поспіль International Association of Outsourcing Professionals (IAOP) відзначає глобальну компанію ELEKS у своєму почесному списку Global Outsourcing 100.   Список Global Outsourcing 100 публікується щорічно на основі набору вимірюваних стандартів, а також оцінки лідерів аутсорсингу. Уже 17-й рік Global Outsourcing 100 відзначає найкращих постачальників послуг і консультантів з усього світу та всієї індустрії аутсорсингу. Включення ELEKS до списку свідчить про відданість компанії найвищим галузевим стандартам, надійність послуг та професійну якість. ELEKS забезпечує технологічними інноваціями і галузевою експертизою клієнтів з всього світу.   Ми пишаємося тим, що займаємо сильну позицію в списку глобальних аутсорсингових компаній IAOP. Компанія продовжує зростати і стабільно забезпечувати найкращі результати для наших клієнтів. Завдяки нашому глобальному зростанню та вертикальній стратегії ми продовжуємо рухатися вперед і розширювати можливості бізнесу по всьому світу, розповідає Андрій Крупа, CEO в ELEKS. IAOP - це міжнародна асоціація, яка обєднує клієнтів, провайдерів та консультантів у спільному середовищі, ґрунтованому на знаннях. Її мета - сприяти професійному та організаційному розвитку, визнанню, сертифікації та досконалості, тим самим покращуючи моделі бізнес-послуг та результати діяльності.

Дев’ятий рік поспіль International Association of Outsourcing Professionals (IAOP) відзначає глобальну компанію ELEKS у своєму почесному списку Global Outsourcing 100.  

Список Global Outsourcing 100 публікується щорічно на основі набору вимірюваних стандартів, а також оцінки лідерів аутсорсингу. Уже 17-й рік Global Outsourcing 100 відзначає найкращих постачальників послуг і консультантів з усього світу та всієї індустрії аутсорсингу.

Включення ELEKS до списку свідчить про відданість компанії найвищим галузевим стандартам, надійність послуг та професійну якість. ELEKS забезпечує технологічними інноваціями і галузевою експертизою клієнтів з всього світу.  

“Ми пишаємося тим, що займаємо сильну позицію в списку глобальних аутсорсингових компаній IAOP. Компанія продовжує зростати і стабільно забезпечувати найкращі результати для наших клієнтів. Завдяки нашому глобальному зростанню та вертикальній стратегії ми продовжуємо рухатися вперед і розширювати можливості бізнесу по всьому світу”, розповідає Андрій Крупа, CEO в ELEKS.

IAOP – це міжнародна асоціація, яка об’єднує клієнтів, провайдерів та консультантів у спільному середовищі, ґрунтованому на знаннях. Її мета – сприяти професійному та організаційному розвитку, визнанню, сертифікації та досконалості, тим самим покращуючи моделі бізнес-послуг та результати діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: