fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ELEKS опублікувала Звіт про сталий розвиток за 2022 рік

25/ 10/ 2023
  Компанія ELEKS оприлюднила свій Звіт про сталий розвиток за 2022 рік відповідно до стандартів Глобальної ініціативи звітності (GRI). У звіті описано основні події, дії та перемоги ELEKS.  У 2015 році ELEKS розпочала свою активну діяльність у сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Незважаючи на виклики, які приніс 2022 рік, включно із повномасштабною війною в Україні, яка почалася 24 лютого, ELEKS зберегла свою стійкість і зосередився на безпеці та добробуті своїх спеціалістів/-ок. Львівський офіс ELEKS відіграв значну роль, збираючи гуманітарну допомогу з Польщі та інших європейських країн. Співпрацюючи зі своїми фахівцями, ELEKS ініціював численні проєкти, спрямовані на загальне благо. «Ми віримо, що наші спільні зусилля в найважчі для України моменти є важливими для побудови сильного, об’єднаного та усвідомленого суспільства», – ділиться Андрій Крупа, CEO ELEKS. Компанія висловила подяку всім спеціалістам/-кам і партнерам ELEKS, які присвятили свій час і зусилля. Ключові досягнення зі звіту про сталий розвиток ELEKS за 2022 рік: Понад 50 ініціатив: ELEKS організувала більш ніж 50 ініціативах сталого розвитку протягом року. Досягнуто 12 із 17 цілей сталого розвитку ООН Понад 2500 учасників/-ць: понад 2500 осіб, у тому числі спеціалісти/-ки ELEKS та члени спільноти, активно брали участь в ініціативах сталого розвитку. Понад 1400 волонтерів/-ок: ELEKS створив глобальну волонтерську спільноту з понад 1400 відданих волонтерів/-ок, які вкладають свій час і навички в різні проєкти по всьому світу. Звіт про сталий розвиток ELEKS охоплює період з 1 січня 2022 року по 21 грудня 2022 року і відображає непохитну відданість компанії корпоративній соціальній відповідальності та її бачення більш сталого та інклюзивного майбутнього.

Компанія ELEKS оприлюднила свій Звіт про сталий розвиток за 2022 рік відповідно до стандартів Глобальної ініціативи звітності (GRI). У звіті описано основні події, дії та перемоги ELEKS. 

У 2015 році ELEKS розпочала свою активну діяльність у сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Незважаючи на виклики, які приніс 2022 рік, включно із повномасштабною війною в Україні, яка почалася 24 лютого, ELEKS зберегла свою стійкість і зосередився на безпеці та добробуті своїх спеціалістів/-ок.

Львівський офіс ELEKS відіграв значну роль, збираючи гуманітарну допомогу з Польщі та інших європейських країн. Співпрацюючи зі своїми фахівцями, ELEKS ініціював численні проєкти, спрямовані на загальне благо.

«Ми віримо, що наші спільні зусилля в найважчі для України моменти є важливими для побудови сильного, об’єднаного та усвідомленого суспільства», – ділиться Андрій Крупа, CEO ELEKS. Компанія висловила подяку всім спеціалістам/-кам і партнерам ELEKS, які присвятили свій час і зусилля.

Ключові досягнення зі звіту про сталий розвиток ELEKS за 2022 рік:

  • Понад 50 ініціатив: ELEKS організувала більш ніж 50 ініціативах сталого розвитку протягом року.
  • Досягнуто 12 із 17 цілей сталого розвитку ООН
  • Понад 2500 учасників/-ць: понад 2500 осіб, у тому числі спеціалісти/-ки ELEKS та члени спільноти, активно брали участь в ініціативах сталого розвитку.
  • Понад 1400 волонтерів/-ок: ELEKS створив глобальну волонтерську спільноту з понад 1400 відданих волонтерів/-ок, які вкладають свій час і навички в різні проєкти по всьому світу.

Звіт про сталий розвиток ELEKS охоплює період з 1 січня 2022 року по 21 грудня 2022 року і відображає непохитну відданість компанії корпоративній соціальній відповідальності та її бачення більш сталого та інклюзивного майбутнього.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: