fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ELEKS – лідер серед ІТ-компаній, дружніх до родини

27/ 10/ 2021
  Нещодавно компанія ELEKS посіла перше місце серед ІТ-компаній, дружніх до родини, за рейтингом Центру «Розвиток КСВ» на замовлення UNFPA Україна. У загальному рейтингу ELEKS займає 2 місце. Усього в дослідженні взяли участь 50 компаній з 16 галузей економіки.   Компанії оцінювали за такими критеріями:        Корпоративна культура        Робоче місце і графік роботи        Програма соціальної підтримки працівників/-ць з родинами        Програми матеріальної підтримки працівників/-ць з родинами  У межах дослідження також аналізували можливості працівників/-ць поєднувати роботу в компанії та родинні справи, насамперед догляд за дітьми та членами родини, які потребують піклування, підтримка родин працівників/-ць, а також програми, які сприяють забезпеченню цих можливостей.   У рейтинг потрапили компанії, які дотримуються корпоративної політики балансу роботи та сім’ї, політики гендерної рівності, мають програми відповідального батьківства тощо.  Організатори відмітили Kids month, який проводить ELEKS (місяць, присвячений дітям працівників/-ць, який охоплює подарунки для дітей залежно від їхньої вікової категорії та заняття з англійської/мистецтва/логіки тощо).

Нещодавно компанія ELEKS посіла перше місце серед ІТ-компаній, дружніх до родини, за рейтингом Центру «Розвиток КСВ» на замовлення UNFPA Україна. У загальному рейтингу ELEKS займає 2 місце. Усього в дослідженні взяли участь 50 компаній з 16 галузей економіки. 

 Компанії оцінювали за такими критеріями: 

  •       Корпоративна культура 
  •       Робоче місце і графік роботи 
  •       Програма соціальної підтримки працівників/-ць з родинами 
  •       Програми матеріальної підтримки працівників/-ць з родинами 

У межах дослідження також аналізували можливості працівників/-ць поєднувати роботу в компанії та родинні справи, насамперед догляд за дітьми та членами родини, які потребують піклування, підтримка родин працівників/-ць, а також програми, які сприяють забезпеченню цих можливостей.  

У рейтинг потрапили компанії, які дотримуються корпоративної політики балансу роботи та сім’ї, політики гендерної рівності, мають програми відповідального батьківства тощо. 

Організатори відмітили Kids month, який проводить ELEKS (місяць, присвячений дітям працівників/-ць, який охоплює подарунки для дітей залежно від їхньої вікової категорії та заняття з англійської/мистецтва/логіки тощо).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: