fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ELEKS Data Science Office визнано AI/ML Team of the Year міжнародними експертами

31/ 05/ 2022
  25 травня, 2022 – The AI & Machine Learning Awards оголосили переможців 2022 року. Data Science Office ELEKS було визнано кращим в номінації AI/ML Team of the Year, вперше. «Проєкти DSO ELEKS демонструють дивовижну широту можливостей і таланту, охоплюючи застосування штучного інтелекту та машинного навчання для багатьох галузей і клієнтів. Очевидно, що команда зростала за останні кілька років, розвиваючи та поглиблюючі свою експертизу. Нам сподобався той факт, що ELEKS зосереджується на вузькому застосуванні штучного інтелекту, демонструючи серйозний підхід до проєктів та орієнтованість на результат і користь для клієнтів», – визнають засновники премії. Нагорода Computing AI & Machine Learning Awards відзначає найкращі компанії, окремих спеціалістів та визначні проєкти сьогодення у сфері штучного інтелекту. Нагорода охоплює кожен аспект індустрії: безпеку, етику, аналіз даних, інновації та багато іншого, а також висвітлює рушіїв та інноваторів сфери: технологічних героїв та проєкти, які заслуговують на визнання на рівні всієї індустрії. «Наука про дані вже давно характеризується не тільки інноваційністю чи “складними” технологіями, а як галузь де важлива синергія, ширина експертизи та кроссдоменні знання. Через це, особливості роботи одного окремого спеціаліста на проекті значно відрізняються від командної роботи. Адже критичними для успіху проєкту є підтримка один одного, взаємодопомога та обмін знаннями. Враховуючи все це, нам дуже приємно отримати цьогорічну нагороду в номінації AI/ML Team of the Year та бути обраними журі з багатьох достойних команд. Таким результатам ми завдячуємо тому, що з 2013 року постійно розвиваємо нашу експертизу і наразі маємо чимало успішних проєктів, демо-версій, прикладів застосування технологій та академічної роботи» - розповідає про номінацію Володимир Гетьманський, Head of Data Science Office в ELEKS.  Про ELEKS ELEKS входить у ТОП-100 глобальних аутсорсингових компаній, надаючи експертні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу вже більше 30 років. Команда компанії складається з понад 2000 фахівців, чия експертиза охоплює різноманітні ніші - від обробки великих даних до міграції даних та розробки програмного забезпечення а таких напрямках, як фінтех, логістика, страхування, індустрія шоу та розваг, автомобілебудування тощо. Тому ELEKS обирають партнером багато провідних підприємств світу, компанії малого та середнього бізнесу, а також технологічні “єдинороги”. Компанія має головний офіс в Таллінні, а також представництва та центри розробки в Україні, Польщі, Хорватії, США, Канаді, Німеччині, Великобританії, КСА, Швейцарії, ОАЕ та Японії.  Детальніше про ELEKS: https://eleks.com/

25 травня, 2022 – The AI & Machine Learning Awards оголосили переможців 2022 року. Data Science Office ELEKS було визнано кращим в номінації AI/ML Team of the Year, вперше.

«Проєкти DSO ELEKS демонструють дивовижну широту можливостей і таланту, охоплюючи застосування штучного інтелекту та машинного навчання для багатьох галузей і клієнтів. Очевидно, що команда зростала за останні кілька років, розвиваючи та поглиблюючі свою експертизу. Нам сподобався той факт, що ELEKS зосереджується на вузькому застосуванні штучного інтелекту, демонструючи серйозний підхід до проєктів та орієнтованість на результат і користь для клієнтів», – визнають засновники премії.

Нагорода Computing AI & Machine Learning Awards відзначає найкращі компанії, окремих спеціалістів та визначні проєкти сьогодення у сфері штучного інтелекту. Нагорода охоплює кожен аспект індустрії: безпеку, етику, аналіз даних, інновації та багато іншого, а також висвітлює рушіїв та інноваторів сфери: технологічних героїв та проєкти, які заслуговують на визнання на рівні всієї індустрії.

«Наука про дані вже давно характеризується не тільки інноваційністю чи “складними” технологіями, а як галузь де важлива синергія, ширина експертизи та кроссдоменні знання. Через це, особливості роботи одного окремого спеціаліста на проекті значно відрізняються від командної роботи. Адже критичними для успіху проєкту є підтримка один одного, взаємодопомога та обмін знаннями. Враховуючи все це, нам дуже приємно отримати цьогорічну нагороду в номінації AI/ML Team of the Year та бути обраними журі з багатьох достойних команд. Таким результатам ми завдячуємо тому, що з 2013 року постійно розвиваємо нашу експертизу і наразі маємо чимало успішних проєктів, демо-версій, прикладів застосування технологій та академічної роботи» – розповідає про номінацію Володимир Гетьманський, Head of Data Science Office в ELEKS. 

Про ELEKS

ELEKS входить у ТОП-100 глобальних аутсорсингових компаній, надаючи експертні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу вже більше 30 років. Команда компанії складається з понад 2000 фахівців, чия експертиза охоплює різноманітні ніші – від обробки великих даних до міграції даних та розробки програмного забезпечення а таких напрямках, як фінтех, логістика, страхування, індустрія шоу та розваг, автомобілебудування тощо. Тому ELEKS обирають партнером багато провідних підприємств світу, компанії малого та середнього бізнесу, а також технологічні “єдинороги”.

Компанія має головний офіс в Таллінні, а також представництва та центри розробки в Україні, Польщі, Хорватії, США, Канаді, Німеччині, Великобританії, КСА, Швейцарії, ОАЕ та Японії. 

Детальніше про ELEKS: https://eleks.com/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: