fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ELEKS Data Science office став фіналістом у номінації «Команда року AI/ML» міжнародної нагороди The Computing AI & Machine Learning Awards 2022

27/ 04/ 2022
  Нагорода Computing AI & Machine Learning Awards, відзначає найкращі компанії, окремих спеціалістів та визначні проекти сьогодення у сфері AI. Нагорода охоплює кожен аспект індустрії: безпеку, етику, аналіз даних, інновації та багато іншого, а також висвітлює рушіїв та інноваторів сфери: технологічних героїв та проекти, які заслуговують на визнання на рівні всієї індустрії. “Жоден проект не може досягти успіху без зусиль талановитих людей. Нагороду в номінації «Команда року AI/ML» отримує команда, яка працювала протягом останніх 12 місяців над складним проектом AI/ML (Штучний інтелект/Машинне навчання). Судді оцінюють переваги проекту для бізнесу, а також рівень складності застосованих в проекті AI/ML технологій” - кажуть організатори події. «Наука про дані вже давно характеризується не тільки інноваційністю чи “складними” технологіями, а як галузь де важлива синергія, ширина експертизи та кроссдоменні знання. Через це особливості роботи одного окремого спеціаліста на проекті значно відрізняються від командної роботи. Адже критичними для успіху проекту є підтримка один одного, взаємодопомога та обмін знаннями. Враховуючи це, нам дуже приємно потрапити в фіналісти нагороди в номінації «AI/ML Team of the Year» та бути обраними жюрі з багатьох достойних команд. Таким результатам ми завдячуємо тому, що з 2013 року постійно розвиваємо нашу експертизу і наразі маємо чимало успішних проектів, демо-версій, прикладів застосування технологій та академічної роботи» - розповідає про номінацію Володимир Гетьманський, Head of Data Science Office в ELEKS. Про ELEKS ELEKS входить у ТОП-100 глобальних аутсорсингових компаній, надаючи експертні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу вже більше 30 років. Команда компанії складається з понад 2000 фахівців, чия експертиза охоплює різноманітні ніші - від обробки великих даних до міграції даних та розробки програмного забезпечення а таких напрямках, як фінтех, логістика, страхування, індустрія шоу та розваг, автомобілебудування тощо. Тому ELEKS обирають партнером багато провідних підприємств світу, компанії малого та  середнього бізнесу, а також технологічні “єдинороги”. Компанія має головний офіс в Таллінні, а також представництва та центри розробки в Україні, Польщі, Хорватії, США, Канаді, Німеччині, Великобританії, КСА, Швейцарії, ОАЕ та Японії.  Детальніше про ELEKS: https://eleks.com/

Нагорода Computing AI & Machine Learning Awards, відзначає найкращі компанії, окремих спеціалістів та визначні проекти сьогодення у сфері AI. Нагорода охоплює кожен аспект індустрії: безпеку, етику, аналіз даних, інновації та багато іншого, а також висвітлює рушіїв та інноваторів сфери: технологічних героїв та проекти, які заслуговують на визнання на рівні всієї індустрії.

“Жоден проект не може досягти успіху без зусиль талановитих людей. Нагороду в номінації «Команда року AI/ML» отримує команда, яка працювала протягом останніх 12 місяців над складним проектом AI/ML (Штучний інтелект/Машинне навчання). Судді оцінюють переваги проекту для бізнесу, а також рівень складності застосованих в проекті AI/ML технологій” – кажуть організатори події.

«Наука про дані вже давно характеризується не тільки інноваційністю чи “складними” технологіями, а як галузь де важлива синергія, ширина експертизи та кроссдоменні знання. Через це особливості роботи одного окремого спеціаліста на проекті значно відрізняються від командної роботи. Адже критичними для успіху проекту є підтримка один одного, взаємодопомога та обмін знаннями. Враховуючи це, нам дуже приємно потрапити в фіналісти нагороди в номінації «AI/ML Team of the Year» та бути обраними жюрі з багатьох достойних команд. Таким результатам ми завдячуємо тому, що з 2013 року постійно розвиваємо нашу експертизу і наразі маємо чимало успішних проектів, демо-версій, прикладів застосування технологій та академічної роботи» – розповідає про номінацію Володимир Гетьманський, Head of Data Science Office в ELEKS.

Про ELEKS

ELEKS входить у ТОП-100 глобальних аутсорсингових компаній, надаючи експертні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу вже більше 30 років. Команда компанії складається з понад 2000 фахівців, чия експертиза охоплює різноманітні ніші – від обробки великих даних до міграції даних та розробки програмного забезпечення а таких напрямках, як фінтех, логістика, страхування, індустрія шоу та розваг, автомобілебудування тощо. Тому ELEKS обирають партнером багато провідних підприємств світу, компанії малого та  середнього бізнесу, а також технологічні “єдинороги”.

Компанія має головний офіс в Таллінні, а також представництва та центри розробки в Україні, Польщі, Хорватії, США, Канаді, Німеччині, Великобританії, КСА, Швейцарії, ОАЕ та Японії. 

Детальніше про ELEKS: https://eleks.com/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: