fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експрес-курс з підготовки до школи в КМДШ_Львів

10/ 02/ 2022
    КМДШ запрошує дітей від 5,5 років на навчання на експрес-курс з підготовки до школи. Заняття для дошкільнят максимально в ігровій формі, чергуються з активними іграми, малюванням, творчими проєктами, фізичними вправами.  Навчальні заняття готують дитину до школи («Солодке читання, «Я вчусь писати», «Цікава математика», англійська мова, «Лего»); обов’язкові гуртки-студії. Окрім цього, діти вчаться розуміти себе на заняттях «Я – особистість», «Я здоровий і щасливий», реалізовувують дослідницькі та мистецькі проєкти. А ще найменші мріють та фантазують під час щоденних прогулянок та вільної гри.  Дати: 28 лютого-23 травня  Тривалість курсу: 22 тижні – 88 занять  https://bit.ly/3rH6tEi – 2 рази на тиждень, понеділок і середа, 14:00-17:00  – 30 хвилин урок, 15 хв перерва  – Кількість дітей в групі – до 12  Адреса: Львів, вул. Угорська, 12Е (район Нового Львова, в житловому кварталі «Софіївка») З радістю надамо усю інформацію, а також можемо запропонувати екскурсію. Заповніть, будь ласка, коротку форму для зворотнього зв’язку менеджера! 
01/

 

КМДШ запрошує дітей від 5,5 років на навчання на експрес-курс з підготовки до школи. Заняття для дошкільнят максимально в ігровій формі, чергуються з активними іграми, малюванням, творчими проєктами, фізичними вправами. 

Навчальні заняття готують дитину до школи («Солодке читання, «Я вчусь писати», «Цікава математика», англійська мова, «Лего»); обов’язкові гуртки-студії. Окрім цього, діти вчаться розуміти себе на заняттях «Я – особистість», «Я здоровий і щасливий», реалізовувують дослідницькі та мистецькі проєкти. А ще найменші мріють та фантазують під час щоденних прогулянок та вільної гри. 

Дати: 28 лютого-23 травня 

Тривалість курсу: 22 тижні – 88 занять 

https://bit.ly/3rH6tEi

– 2 рази на тиждень, понеділок і середа, 14:00-17:00 

– 30 хвилин урок, 15 хв перерва 

– Кількість дітей в групі – до 12 

Адреса: Львів, вул. Угорська, 12Е (район Нового Львова, в житловому кварталі «Софіївка»)

З радістю надамо усю інформацію, а також можемо запропонувати екскурсію. Заповніть, будь ласка, коротку форму для зворотнього зв’язку менеджера! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: