fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експрес-курс першої домедичної допомоги

12/ 06/ 2018
    Ми не можемо залишатись байдужими, коли хтось потребує медичної допомоги! Але інколи ми проходимо повз через страх через помилки та незнання базових правил безпеки. 12 червня експерти Курсів першої домедичної допомоги (CAB) – Василь Кашуба та Михайло Думнич розвіяли найбільш поширені міфи про те, як діяти в ситуаціях, коли мова йде про життя людини. Експерти надали покроковий план дій для надання першої допомоги у випадках втрати свідомості, інсульті, інфаркті, удушенні, переломах, судомах, і загалом закцентували увагу на юридичній, фізичній та біологічній безпеці кожної людини, яка потребує медичної допомоги. Ці заняття можуть врятувати життя та є обов’язковими для кожного! Ми дякуємо страховій компанії “ІНГО Україна”, DRUZI Café Lviv, CAB за підтримку ініціативи та пріоритету Асоціації щодо безпеки бізнесу.
01/

 

Ми не можемо залишатись байдужими, коли хтось потребує медичної допомоги! Але інколи ми проходимо повз через страх через помилки та незнання базових правил безпеки.

12 червня експерти Курсів першої домедичної допомоги (CAB) – Василь Кашуба та Михайло Думнич розвіяли найбільш поширені міфи про те, як діяти в ситуаціях, коли мова йде про життя людини. Експерти надали покроковий план дій для надання першої допомоги у випадках втрати свідомості, інсульті, інфаркті, удушенні, переломах, судомах, і загалом закцентували увагу на юридичній, фізичній та біологічній безпеці кожної людини, яка потребує медичної допомоги.

Ці заняття можуть врятувати життя та є обов’язковими для кожного!

Ми дякуємо страховій компанії “ІНГО Україна”, DRUZI Café Lviv, CAB за підтримку ініціативи та пріоритету Асоціації щодо безпеки бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: