fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертиза MORIS підсилюється розширенням кримінальної практики

01/ 11/ 2022
  Ми раді вітати наших нових колег в команді – партнерів Станіслава Пелюка та Тетяну Гончарюк, юристів Богдана Довганя та Діану Дубину. Наша команда стала в рази багатшою на професіоналів своєї справи, які мають багаторічний досвід у цьому напрямку. Андрій Романчук, керуючий партнер: Наша компанія завжди прагнула в повній мірі та максимально професійно надавати клієнтам як правову допомогу, так і консультації, які б давали можливість бізнесу активно та динамічно зростати. Практика кримінального права є однією з найважливіших як в частині захисту самих клієнтів, так і їхніх активів. Саме тому ми горді, що в такий час до MORIS долучилась команда високопрофесійних та фахових адвокатів, серед яких Станіслав Пелюк та Тетяна Гончарюк стали партнерами нашої компанії. Тетяна Гончарюк, партнер: Приєднання до складу партнерів провідної української юридичної компанії MORIS для мене є важливим та відповідальним кроком і водночас новим етапом розвитку у сфері юриспруденції. Рада обєднати досвід і знання в сфері кримінальної практики з потужною командою професіоналів, з якими поділяю спільні цінності та маю однакові погляди. Переконана, що кожен спільний проект буде цікавим для всієї команди і результативним для кожного клієнта! Дякую за довіру! Станіслав Пелюк, партнер: Приєднання до партнерського складу MORIS, з яким я знайомий з 2012 року, розглядаю як високу особисту відповідальність і можливість істотно підвищити стандарти якості надання правової допомоги нашим клієнтам. Моя задача – посилення і розвиток кримінальної практики. Попереду важка, кропітка і цікава праця. Знаю, що ефективний захист в складних кримінальних провадженнях може бути забезпечений виключно висококваліфікованою командною роботою. Вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо найвищого результату як для клієнтів, так і для нашої команди.

Ми раді вітати наших нових колег в команді – партнерів Станіслава Пелюка та Тетяну Гончарюк, юристів Богдана Довганя та Діану Дубину.

Наша команда стала в рази багатшою на професіоналів своєї справи, які мають багаторічний досвід у цьому напрямку.

Андрій Романчук, керуючий партнер:

“Наша компанія завжди прагнула в повній мірі та максимально професійно надавати клієнтам як правову допомогу, так і консультації, які б давали можливість бізнесу активно та динамічно зростати.

Практика кримінального права є однією з найважливіших як в частині захисту самих клієнтів, так і їхніх активів. Саме тому ми горді, що в такий час до MORIS долучилась команда високопрофесійних та фахових адвокатів, серед яких Станіслав Пелюк та Тетяна Гончарюк стали партнерами нашої компанії.”

Тетяна Гончарюк, партнер:

“Приєднання до складу партнерів провідної української юридичної компанії MORIS для мене є важливим та відповідальним кроком і водночас новим етапом розвитку у сфері юриспруденції. Рада об’єднати досвід і знання в сфері кримінальної практики з потужною командою професіоналів, з якими поділяю спільні цінності та маю однакові погляди. Переконана, що кожен спільний проект буде цікавим для всієї команди і результативним для кожного клієнта! Дякую за довіру!”

Станіслав Пелюк, партнер:

“Приєднання до партнерського складу MORIS, з яким я знайомий з 2012 року, розглядаю як високу особисту відповідальність і можливість істотно підвищити стандарти якості надання правової допомоги нашим клієнтам.

Моя задача – посилення і розвиток кримінальної практики.

Попереду важка, кропітка і цікава праця.

Знаю, що ефективний захист в складних кримінальних провадженнях може бути забезпечений виключно висококваліфікованою командною роботою.

Вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо найвищого результату як для клієнтів, так і для нашої команди.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: