fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експерти PwC в Україні розробили безкоштовний довідник із програми Авторизованого економічного оператора (АЕО)

02/ 07/ 2021
  Команда PwC В Україні є драйвером імплементації концепції АЕО з початку її активної розробки в Україні та вже допомогла першому бізнесу в Україні отримати статус АЕО. Завдяки 15-річному досвіду і унікальній для України експертизі спеціалісти PwC підготували довідник, який вміщує повну інформацію про статус АЕО, компанії, які можуть його отримати, детальний огляд процедури отримання та перешкод на цьому шляху, порівняльний аналіз переваг та спрощень для бізнесу, які надає цей статус. Довідник доступний для завантаження онлайн українською та англійською мовами. “Я щиро сподіваюсь, що український бізнес матиме змогу оцінити переваги використання програми АЕО та її спеціальних спрощень, і це підвищить рівень довіри до митних органів”, - зазначила Віта Мірошниченко, керівник практики Митного регулювання та Міжнародної торгівлі, автор гіду з програми АЕО, PwC в Україні.

Команда PwC В Україні є драйвером імплементації концепції АЕО з початку її активної розробки в Україні та вже допомогла першому бізнесу в Україні отримати статус АЕО.

Завдяки 15-річному досвіду і унікальній для України експертизі спеціалісти PwC підготували довідник, який вміщує повну інформацію про статус АЕО, компанії, які можуть його отримати, детальний огляд процедури отримання та перешкод на цьому шляху, порівняльний аналіз переваг та спрощень для бізнесу, які надає цей статус.

Довідник доступний для завантаження онлайн українською та англійською мовами.

“Я щиро сподіваюсь, що український бізнес матиме змогу оцінити переваги використання програми АЕО та її спеціальних спрощень, і це підвищить рівень довіри до митних органів”, – зазначила Віта Мірошниченко, керівник практики Митного регулювання та Міжнародної торгівлі, автор гіду з програми АЕО, PwC в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: