fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експерти Астерс включені до списку рекомендованих арбітрів Арбітражного суду Конфедерації “Левіафан”

06/ 04/ 2018
  Партнера юридичної фірми Астерс Ярослава Петрова та радника Дмитра Шемеліна було затверджено рекомендованими  арбітрами Арбітражного суду Конфедерації Левіафан, провідної організації з вирішення спорів у Польщі. В Арбітражному суді Конфедерації Левіафан можуть розглядатися як національні, так і міжнародні спори. Засідання суду можуть проводитися на іноземних мовах. До списку рекомендованих арбітрів Арбітражного суду номінуються та затверджуються лише провідні фахівці зі значним досвідом у міжнародному арбітражі. Включення двох експертів Астерс до списку рекомендованих арбітрів Арбітражного суду Конфедерації Левіафан підкреслює визнання нашої фірми у якості одного з лідерів практики міжнародного арбітражу у Центральній та Східній Європі. Участь фахівців Астерс у списках арбітрів таких організацій, як Арбітражний суд Конфедерації Левіафан, Віденський міжнародний арбітражний центр (VIAC), Грузинський міжнародний арбітражний центр (GIAC), Казахстанський міжнародний арбітраж та Арбітражний суд Литви, дозволяє нашим юристам набути цінний досвід для вирішення найскладніших задач наших клієнтів, - коментує Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс. * * * Арбітражний суд Конфедерації Левіафан – це постійний арбітражний суд, що розміщується у Варшаві і є автономним, незалежним та відокремленим організаційним підрозділом Польської Конфедерації Левіафан. Суд проводить арбітражні слухання згідно з Правилами Арбітражного суду Польської Конфедерації Левіафан за участю арбітражних трибуналів, призначених згідно з Правилами. Команда Астерс володіє значним досвідом у арбітражі та інших формах альтернативного вирішення спорів. Ми брали участь у розгляді справ за правилами широкого спектру арбітражних інституцій та надавали підтримку клієнтам у виконанні рішень міжнародних арбітражів в Україні. Практика вирішення спорів фірми є високо рекомендованою такими авторитетними міжнародними дослідженнями як Chambers Global 2018, Chambers Europe 2018 та The Legal 500: EMEA 2017.

Партнера юридичної фірми “Астерс” Ярослава Петрова та радника Дмитра Шемеліна було затверджено рекомендованими  арбітрами Арбітражного суду Конфедерації “Левіафан”, провідної організації з вирішення спорів у Польщі.

В Арбітражному суді Конфедерації “Левіафан” можуть розглядатися як національні, так і міжнародні спори. Засідання суду можуть проводитися на іноземних мовах. До списку рекомендованих арбітрів Арбітражного суду номінуються та затверджуються лише провідні фахівці зі значним досвідом у міжнародному арбітражі.

“Включення двох експертів Астерс до списку рекомендованих арбітрів Арбітражного суду Конфедерації “Левіафан” підкреслює визнання нашої фірми у якості одного з лідерів практики міжнародного арбітражу у Центральній та Східній Європі. Участь фахівців Астерс у списках арбітрів таких організацій, як Арбітражний суд Конфедерації “Левіафан”, Віденський міжнародний арбітражний центр (VIAC), Грузинський міжнародний арбітражний центр (GIAC), Казахстанський міжнародний арбітраж та Арбітражний суд Литви, дозволяє нашим юристам набути цінний досвід для вирішення найскладніших задач наших клієнтів”, – коментує Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс.

* * *

Арбітражний суд Конфедерації “Левіафан” – це постійний арбітражний суд, що розміщується у Варшаві і є автономним, незалежним та відокремленим організаційним підрозділом Польської Конфедерації “Левіафан”. Суд проводить арбітражні слухання згідно з Правилами Арбітражного суду Польської Конфедерації “Левіафан” за участю арбітражних трибуналів, призначених згідно з Правилами.

Команда Астерс володіє значним досвідом у арбітражі та інших формах альтернативного вирішення спорів. Ми брали участь у розгляді справ за правилами широкого спектру арбітражних інституцій та надавали підтримку клієнтам у виконанні рішень міжнародних арбітражів в Україні. Практика вирішення спорів фірми є високо рекомендованою такими авторитетними міжнародними дослідженнями як Chambers Global 2018, Chambers Europe 2018 та The Legal 500: EMEA 2017.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: