fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експерти Arzinger виступили співавторами «Міжнародного посібника з корпоративних внутрішніх розслідувань» ABA

17/ 11/ 2021
  Партнерів Arzinger Катерину Гупало та Лану Сінічкіну, а також юриста Юрія Клебана запросили стати авторами українського розділу «Міжнародного посібника з внутрішніх корпоративних розслідувань». Видавцем книги є Американська асоціація юристів, найбільша громадська асоціація юристів у світі. Передмову до цієї книги написала Саллі Йейтс, колишня генеральний прокурор США. Книга знайомить читачів зі складною та динамічною сферою внутрішніх корпоративних розслідувань і розкриває безліч питань для додаткового юридичного розгляду та консультацій. У книзі розглядаються ландшафт та правова база конкретної юрисдикції та надається практичний опис найкращої практики в кожній із них. Поряд із представниками Allen&Overy, Bar&Karrer і Cadwalader Wickersham&Taft LLP, експерти Arzinger увійшли до числа 40 висококваліфікованих практиків, які долучилися до створення книги з 11 ключових юрисдикцій. Команди Arzinger із практики кримінального права, протидії корупції і дотримання комплаєнсу мають значний досвід проведення комплексних та спеціалізованих внутрішніх аудитів, а також внутрішніх розслідувань. Юристи Arzinger є ключовими національними експертами в цій галузі. Катерина Гупало представляє Україну на міжнародному рівні як співзаступник голови Business Crime Committee IBA (Міжнародної асоціації юристів), а Лана Сінічкіна є членом Виконавчого комітету Української мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC). * * * Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Партнерів Arzinger Катерину Гупало та Лану Сінічкіну, а також юриста Юрія Клебана запросили стати авторами українського розділу «Міжнародного посібника з внутрішніх корпоративних розслідувань». Видавцем книги є Американська асоціація юристів, найбільша громадська асоціація юристів у світі. Передмову до цієї книги написала Саллі Йейтс, колишня генеральний прокурор США.

Книга знайомить читачів зі складною та динамічною сферою внутрішніх корпоративних розслідувань і розкриває безліч питань для додаткового юридичного розгляду та консультацій. У книзі розглядаються ландшафт та правова база конкретної юрисдикції та надається практичний опис найкращої практики в кожній із них.

Поряд із представниками Allen&Overy, Bar&Karrer і Cadwalader Wickersham&Taft LLP, експерти Arzinger увійшли до числа 40 висококваліфікованих практиків, які долучилися до створення книги з 11 ключових юрисдикцій.

Команди Arzinger із практики кримінального права, протидії корупції і дотримання комплаєнсу мають значний досвід проведення комплексних та спеціалізованих внутрішніх аудитів, а також внутрішніх розслідувань. Юристи Arzinger є ключовими національними експертами в цій галузі. Катерина Гупало представляє Україну на міжнародному рівні як співзаступник голови Business Crime Committee IBA (Міжнародної асоціації юристів), а Лана Сінічкіна є членом Виконавчого комітету Української мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC).

* * *

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: