fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експерти Arzinger долучилися до створення звіту ЄБРР про фінансове оздоровлення бізнесу

26/ 01/ 2022
  Arzinger виступив юридичним партнером ЄБРР у підготовці інтерактивного звіту ЄБРР про фінансове оздоровлення бізнесу, комплексного міжюрисдикційного аналізу інструментів фінасового оздоровлення бізнесу в 40 країнах, що розвиваються. Над проектом працювала команда практики реструктуризації та банкрутства Arzinger у складі партнера Олександра Плотнікова та радника Антона Молчанова.         У звіті ЄБРР про фінансове оздоровлення бізнесу оцінюються наявні інструменти фінансового оздоровленнябізнесу, гнучкість та ефективність національних систем неплатоспроможності та можливості підприємств для реструктуризації своїх фінансів та операційної діяльності. Експерти Arzinger долучилися до створення розділузвіту про Україну.        «Ми були раді співпрацювати з ЄБРР в рамках ще одного успішного проекту і надалі будемо робити все можливе для реформи системи фінансового оздоровлення бізнесу в Україні», - коментує Антон Молчанов. Arzinger увійшов до рейтингу 2021 Global Restructuring Review (GRR) 100, щорічного довідника провідних юридичних фірм світу з питань транскордонної реструктуризації та неплатоспроможності. Arzingerрекомендовано цим авторитетним дослідженням вже 5-й рік поспіль. Команда Arzinger з реструктуризації та банкротства також визнана авторитетними рейтингами Chambers Europe, Legal 500 EMEA та IFLR1000.     * * *  Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні. 

Arzinger виступив юридичним партнером ЄБРР у підготовці інтерактивного звіту ЄБРР про фінансове оздоровлення бізнесу, комплексного міжюрисдикційного аналізу інструментів фінасового оздоровлення бізнесу в 40 країнах, що розвиваються. Над проектом працювала команда практики реструктуризації та банкрутства Arzinger у складі партнера Олександра Плотнікова та радника Антона Молчанова.        

У звіті ЄБРР про фінансове оздоровлення бізнесу оцінюються наявні інструменти фінансового оздоровленнябізнесу, гнучкість та ефективність національних систем неплатоспроможності та можливості підприємств для реструктуризації своїх фінансів та операційної діяльності. Експерти Arzinger долучилися до створення розділузвіту про Україну.       

«Ми були раді співпрацювати з ЄБРР в рамках ще одного успішного проекту і надалі будемо робити все можливе для реформи системи фінансового оздоровлення бізнесу в Україні», – коментує Антон Молчанов.

Arzinger увійшов до рейтингу 2021 Global Restructuring Review (GRR) 100, щорічного довідника провідних юридичних фірм світу з питань транскордонної реструктуризації та неплатоспроможності. Arzingerрекомендовано цим авторитетним дослідженням вже 5-й рік поспіль. Команда Arzinger з реструктуризації та банкротства також визнана авторитетними рейтингами Chambers Europe, Legal 500 EMEA та IFLR1000.    

* * * 

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: