fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення ЕВА у Харкові

04/ 04/ 2018
  Коли йдеться про розвиток і безпеку бізнесу, слушні поради від фахівців набувають особливого значення. У Харківському офісі Асоціації стартував новий проект – Експертне обговорення ЕВА, в рамках якого ми пропонуємо поспілкуватися зі спеціалістом на цікаву й актуальну тему. Любов Цимбал, засновник і генеральний директор компанії Finance Solutions Group, відкрила «сезон» авторською програмою: «Раціональне використання ресурсів та корпоративна безпека бізнесу». На заході разом ідентифікували внутрішні ризики бізнесу, які, за даними світових досліджень, у 85% випадків стають причиною банкрутства. До них відносяться: концентрація на одному клієнті, шахрайство, неправильній фінансовий облік, суттєві помилки у плануванні, надмірні адміністративні витрати тощо. Учасники подискутували про цінність бізнесу, основні принципи її формування та створення вартості для власника, а також подивились на фінансовий інструмент під назвою «бюджет» з глобальної точки зору, а саме доходів і витрат. Дякуємо пані Цимбал за цікаву зустріч та «живе» спілкування!

Коли йдеться про розвиток і безпеку бізнесу, слушні поради від фахівців набувають особливого значення. У Харківському офісі Асоціації стартував новий проект – Експертне обговорення ЕВА, в рамках якого ми пропонуємо поспілкуватися зі спеціалістом на цікаву й актуальну тему. Любов Цимбал, засновник і генеральний директор компанії Finance Solutions Group, відкрила «сезон» авторською програмою: «Раціональне використання ресурсів та корпоративна безпека бізнесу».

На заході разом ідентифікували внутрішні ризики бізнесу, які, за даними світових досліджень, у 85% випадків стають причиною банкрутства. До них відносяться: концентрація на одному клієнті, шахрайство, неправильній фінансовий облік, суттєві помилки у плануванні, надмірні адміністративні витрати тощо. Учасники подискутували про цінність бізнесу, основні принципи її формування та створення вартості для власника, а також подивились на фінансовий інструмент під назвою «бюджет» з глобальної точки зору, а саме доходів і витрат.

Дякуємо пані Цимбал за цікаву зустріч та «живе» спілкування!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: