fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення ЕВА у Харкові: “Інтелектуальний капітал або кілька слів про бізнес на “творчих мізках”

17/ 07/ 2018
  У сучасному глобалізованому світі усе гостріше постає питання про інтелектуальну власність як ґрунт для ефективного розвитку бізнесу. В рамках Експертного обговорення Асоціації у Харкові 17 липня 2018 року адвокат Сергій Глотов розповів, зокрема, про ‘класичну систему координат’ у праві інтелектуальної власності, авторське право як форму договору у суспільстві, а також на прикладі реальних кейсів пояснив, як правильно зареєструвати ТМ, захистити ноу-хау, розпорядитися своїми правами на результати творчої діяльності тощо. «Інститут права власності – це мірило, яке дозволяє, по-перше, розвиватись суспільству і, по-друге, є стимулом для авторів займатися творчістю, йти за своїм покликанням», - підкреслив спікер. Зустріч пройшла у цікавій та гарячій дискусії, в ході якої кожен учасник мав нагоду поділитись власним позитивним та/або негативним досвідом і отримати відповіді на хвилюючі запитання. Дякуємо експерту за цінні рекомендації і пропонуємо членам Європейської Бізнес Асоціації скористатися чудовою нагодою – отримати безкоштовні консультації від Сергія Глотова (фахівця з авторського, медіа-, ІТ-права тощо)!

У сучасному глобалізованому світі усе гостріше постає питання про інтелектуальну власність як ґрунт для ефективного розвитку бізнесу. В рамках Експертного обговорення Асоціації у Харкові 17 липня 2018 року адвокат Сергій Глотов розповів, зокрема, про ‘класичну систему координат’ у праві інтелектуальної власності, авторське право як форму договору у суспільстві, а також на прикладі реальних кейсів пояснив, як правильно зареєструвати ТМ, захистити ноу-хау, розпорядитися своїми правами на результати творчої діяльності тощо.

«Інститут права власності – це мірило, яке дозволяє, по-перше, розвиватись суспільству і, по-друге, є стимулом для авторів займатися творчістю, йти за своїм покликанням», – підкреслив спікер.

Зустріч пройшла у цікавій та гарячій дискусії, в ході якої кожен учасник мав нагоду поділитись власним позитивним та/або негативним досвідом і отримати відповіді на хвилюючі запитання.

Дякуємо експерту за цінні рекомендації і пропонуємо членам Європейської Бізнес Асоціації скористатися чудовою нагодою – отримати безкоштовні консультації від Сергія Глотова (фахівця з авторського, медіа-, ІТ-права тощо)!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: