fbpx

Eкспертне обговорення EBA разом із Arzinger у Харкові

16/ 12/ 2019
  Зараз в Україні тривають значні законодавчі зміни, в т. ч. у податковій сфері. Прийнято Закон про фінансовий моніторинг. Очікується прийняття Закону №1210, який внесе масштабні правки до Податкового кодексу. Все це потребує уваги, участі у робочих групах та проактивної позиції бізнесу. Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та висказали свою точку зору щодо змін до проекту Закону №1210. Разом із Денисом Сіюшовим, старшим юристом, адвокатом Arzinger, дискутували про конструктивні дивіденди, нові податкові різниці, додаткові вимоги в області трансфертного ціноутворення тощо. Обговорили новий Закон про фінансовий моніторинг та дізналися про: підвищення ліміту операцій, що підпадають під моніторинг розширення переліку бенефіціарних власників нові вимоги до оновлення інформації про бенефіціарних власників у Єдиному Державному Реєстрі тощо. Дякуємо усім за активну і плідну дискусію!

Зараз в Україні тривають значні законодавчі зміни, в т. ч. у податковій сфері. Прийнято Закон про фінансовий моніторинг. Очікується прийняття Закону №1210, який внесе масштабні правки до Податкового кодексу. Все це потребує уваги, участі у робочих групах та проактивної позиції бізнесу.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та висказали свою точку зору щодо змін до проекту Закону №1210. Разом із Денисом Сіюшовим, старшим юристом, адвокатом Arzinger, дискутували про конструктивні дивіденди, нові податкові різниці, додаткові вимоги в області трансфертного ціноутворення тощо.

Обговорили новий Закон про фінансовий моніторинг та дізналися про:

  • підвищення ліміту операцій, що підпадають під моніторинг
  • розширення переліку бенефіціарних власників
  • нові вимоги до оновлення інформації про бенефіціарних власників у Єдиному Державному Реєстрі тощо.

Дякуємо усім за активну і плідну дискусію!

Спікери

1 / 1
Денис Cіюшов
Старший юрист, адвокат, Arzinger
Денис Cіюшов

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: