fbpx

Експертку EPAM відзначено срібною нагородою Women World Awards

04/ 11/ 2020
  EPAM Systems, Inc, (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з інжинірінгу цифрових платформ та розробки програмного забезпечення, повідомляє, що експертку компанії Катерину Молчанову відзначено срібною нагородою у категорії «Engineering and Technology» престижної світової премії Women World Awards. Мета щорічної премії Women World Awards — відзначити видатні досягнення жінок у сферах лідерства, інновацій, організації роботи бізнесу, розвитку нових продуктів та послуг у всіх ключових індустріях світу. Брати участь у конкурсі можуть претендентки з усього світу та будь-яких організацій: комерційних чи некомерційних, масштабних корпорацій чи новостворених стартапів. Склад журі сформовано з представників різних індустрій, а переможці визначаються шляхом підрахунку середньої оцінки. Урочиста церемонія нагородження відбудеться в грудні 2020 року. Катерина Молчанова, старша директорка напрямку Intelligent Automation у EPAM Continuum, отримала відзнаку в категорії «Engineering and Technology» за її роботу, спрямовану на просування ідей взаємодії спеціалістів, популяризацію освіти та технологій. Очолюючи практику Intelligent Automation в EPAM, Катерина керує глобальною командою провідних експертів, які працюють над створенням унікальних рішень з автоматизації бізнесу та допомогають клієнтам компанії досягати поставлених цілей у конкурентному світі. А також вона виконує роль менторки у відзначеній нагородами програмі EPAM Manager Mentorship Program, виступає з доповідями на міжнародних подіях та конференціях, серед яких — WorkFusion Ascend та UiPath Forward. Ознайомитись із повним списком переможців Women World Award 2020 можна за посиланням. Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.  

EPAM Systems, Inc, (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з інжинірінгу цифрових платформ та розробки програмного забезпечення, повідомляє, що експертку компанії Катерину Молчанову відзначено срібною нагородою у категорії «Engineering and Technology» престижної світової премії Women World Awards.

Мета щорічної премії Women World Awards — відзначити видатні досягнення жінок у сферах лідерства, інновацій, організації роботи бізнесу, розвитку нових продуктів та послуг у всіх ключових індустріях світу. Брати участь у конкурсі можуть претендентки з усього світу та будь-яких організацій: комерційних чи некомерційних, масштабних корпорацій чи новостворених стартапів.

Склад журі сформовано з представників різних індустрій, а переможці визначаються шляхом підрахунку середньої оцінки. Урочиста церемонія нагородження відбудеться в грудні 2020 року.

Катерина Молчанова, старша директорка напрямку Intelligent Automation у EPAM Continuum, отримала відзнаку в категорії «Engineering and Technology» за її роботу, спрямовану на просування ідей взаємодії спеціалістів, популяризацію освіти та технологій. Очолюючи практику Intelligent Automation в EPAM, Катерина керує глобальною командою провідних експертів, які працюють над створенням унікальних рішень з автоматизації бізнесу та допомогають клієнтам компанії досягати поставлених цілей у конкурентному світі. А також вона виконує роль менторки у відзначеній нагородами програмі EPAM Manager Mentorship Program, виступає з доповідями на міжнародних подіях та конференціях, серед яких — WorkFusion Ascend та UiPath Forward.

Ознайомитись із повним списком переможців Women World Award 2020 можна за посиланням.

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: