fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ексклюзивне інтерв’ю з Денисом Овчаровим: “Безпека бізнесу в сучасних умовах: виклики та рішення

19/ 06/ 2024
  📅 Дата: 24 червня 🕖 Час: 11:00 Запрошуємо долучитися до ексклюзивного інтерв’ю з Денисом Овчаровим, президентом першого в Україні клубу безпеки бізнесу – SB-CLUB. У цій захоплюючій розмові Денис поділиться своєю експертизою та інсайтами щодо захисту бізнесу від сучасних загроз. Ви дізнаєтеся про найактуальніші теми безпеки, що турбують бізнес сьогодні, та про інноваційні рішення, які допомагають компаніям залишатися захищеними. Денис також розповість про успішні кейси з практики SB-CLUB та майбутні заходи клубу, спрямовані на підтримку бізнесу в умовах постійно зростаючих ризиків. Не пропустіть унікальну можливість отримати цінні поради від провідного експерта у сфері безпеки бізнесу! Спікер: 🎤 Денис Овчаров - керуючий партнер АО Овчаров та партнери Галузі практики: безпека бізнесу, комплаєнс, кримінальне право, форензік. Спеціалізується на питаннях юридичного захисту під час кримінального переслідування, розслідування внутрішніх розкрадань і шахрайства, побудови системи корпоративної безпеки та розробки і впровадження антикорупційної політики в компаніях. ☝️ Участь безкоштовна за умови реєстрації. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

📅 Дата: 24 червня

🕖 Час: 11:00

Запрошуємо долучитися до ексклюзивного інтерв’ю з Денисом Овчаровим, президентом першого в Україні клубу безпеки бізнесу – SB-CLUB.

У цій захоплюючій розмові Денис поділиться своєю експертизою та інсайтами щодо захисту бізнесу від сучасних загроз.

Ви дізнаєтеся про найактуальніші теми безпеки, що турбують бізнес сьогодні, та про інноваційні рішення, які допомагають компаніям залишатися захищеними.

Денис також розповість про успішні кейси з практики SB-CLUB та майбутні заходи клубу, спрямовані на підтримку бізнесу в умовах постійно зростаючих ризиків.

Не пропустіть унікальну можливість отримати цінні поради від провідного експерта у сфері безпеки бізнесу!

Спікер:

🎤 Денис Овчаров – керуючий партнер АО “Овчаров та партнери” Галузі практики: безпека бізнесу, комплаєнс, кримінальне право, форензік. Спеціалізується на питаннях юридичного захисту під час кримінального переслідування, розслідування внутрішніх розкрадань і шахрайства, побудови системи корпоративної безпеки та розробки і впровадження антикорупційної політики в компаніях.

☝️ Участь безкоштовна за умови реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: