fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ексклюзивна логістика

04/ 07/ 2018
  В кінці червня у Львові відбулась музична подія міжнародного масштабу - фестиваль Leopolis Jazz. Серед світових джазових зірок був запрошений спеціальний гість, прославлений завдяки своїй унікальній виконавчій майстерності і творчості, видатний джазмен - Ахмад Джамал. Американський піаніст-композитор грав на великому концертному роялі, який був доставлений спеціально на його вимогу компанією DSV. «Ми дуже вдячні за надану нам довіру доставки настільки ексклюзивного і дорогого музичного інструменту, вагою понад 500 кг. Всі турботи щодо доставки з/у Гамбург, митного оформлення (тимчасове ввезення) та організаційні питання ми взяли виключно на себе. Для нас - це честь бути причетними до музичного мистецтва, подарувати всім відвідувачам і учасникам фестивалю можливість доторкнутися до прекрасного, відчути живу музику», - прес-служба Департаменту автодорожніх перевезень DSV. Компанія DSV співпрацює з безліччю міжнародних музичних компаній, представників шоу-індустрії і компаній, що надають технічне забезпечення заходів, в сфері логістики по всьому світу.

В кінці червня у Львові відбулась музична подія міжнародного масштабу – фестиваль Leopolis Jazz.

Серед світових джазових зірок був запрошений спеціальний гість, прославлений завдяки своїй унікальній виконавчій майстерності і творчості, видатний джазмен – Ахмад Джамал. Американський піаніст-композитор грав на великому концертному роялі, який був доставлений спеціально на його вимогу компанією DSV.

«Ми дуже вдячні за надану нам довіру доставки настільки ексклюзивного і дорогого музичного інструменту, вагою понад 500 кг. Всі турботи щодо доставки з/у Гамбург, митного оформлення (тимчасове ввезення) та організаційні питання ми взяли виключно на себе. Для нас – це честь бути причетними до музичного мистецтва, подарувати всім відвідувачам і учасникам фестивалю можливість доторкнутися до прекрасного, відчути живу музику», – прес-служба Департаменту автодорожніх перевезень DSV.

Компанія DSV співпрацює з безліччю міжнародних музичних компаній, представників шоу-індустрії і компаній, що надають технічне забезпечення заходів, в сфері логістики по всьому світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: