fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Eкономія ресурсів завжди є пріоритетом будівель для бізнесу

09/ 11/ 2021
  Сучасні тенденції до використання покрівлі для вироблення електроенергії дозволяють оптимізувати енерговитрати і, як правило, погіршуючи експлуатаційні характеристики покрівлі. Наявність отворів закріплення сонячних панелей рано чи пізно призведуть до розгермітизації, що ставить всю ідею економії під велике питання. Якщо додати до всього значну вартість самих сонячних електростанцій виникає багато труднощів до здійснення ідеї економії. Компанія Сталкер розробила комплексне рішення на базі сучасних рішень для використання покрівлі під сонячні електростації та готова гарантувати: надійність герметичності покрівлі на строк до 10 років надійність сонячних панелей до 25 років кількість виробленої електроенергії. З урахуванням надійності всього рiшення ми уклали договір з фінансовим партнером, який готовий фінансувати будівництво сонячних електростанцій у лізинг з умовою погашення лізінгового платежу за рахунок виробленої енергії. Для реалізації проекту станції достатньо 20% від її повної вартості. Це досить унікальна пропозиція на ринку. Ми впевнені в цьому рішенні, що готові грошима гарантувати цілісність роботи станції на термін повної її окупності. Покрівля генеруватиме електроенергію для економії більше 10 євро на рік під власні потреби без потреби до підключення до зеленого тарифу. Не потрібні більше узгодження, переживання за надійність покрівлі та значні фінансові вкладення. Достатньо звязатися зі спеціалістом Сталкер та поділитися планами будівлі та технічними характеристиками проекту. Впроваджуючи енергозберігаючі рішення, ми менш забруднюємо навколишній світ вуглекислим газом. Люди давно замислюються про наслідки використання ресурсів. Зараз ми зробили відповідальність за використання природними ресурсами ще й фінансово вигідним заходом. #Astron #Stalker

Сучасні тенденції до використання покрівлі для вироблення електроенергії дозволяють оптимізувати енерговитрати і, як правило, погіршуючи експлуатаційні характеристики покрівлі. Наявність отворів закріплення сонячних панелей рано чи пізно призведуть до розгермітизації, що ставить всю ідею економії під велике питання. Якщо додати до всього значну вартість самих сонячних електростанцій виникає багато труднощів до здійснення ідеї економії.

Компанія Сталкер розробила комплексне рішення на базі сучасних рішень для використання покрівлі під сонячні електростації та готова гарантувати:

  • надійність герметичності покрівлі на строк до 10 років
  • надійність сонячних панелей до 25 років
  • кількість виробленої електроенергії.

З урахуванням надійності всього рiшення ми уклали договір з фінансовим партнером, який готовий фінансувати будівництво сонячних електростанцій у лізинг з умовою погашення лізінгового платежу за рахунок виробленої енергії. Для реалізації проекту станції достатньо 20% від її повної вартості. Це досить унікальна пропозиція на ринку.

Ми впевнені в цьому рішенні, що готові грошима гарантувати цілісність роботи станції на термін повної її окупності.

Покрівля генеруватиме електроенергію для економії більше 10 євро на рік під власні потреби без потреби до підключення до “зеленого тарифу”.

Не потрібні більше узгодження, переживання за надійність покрівлі та значні фінансові вкладення. Достатньо зв’язатися зі спеціалістом Сталкер та поділитися планами будівлі та технічними характеристиками проекту.

Впроваджуючи енергозберігаючі рішення, ми менш забруднюємо навколишній світ вуглекислим газом. Люди давно замислюються про наслідки використання ресурсів. Зараз ми зробили відповідальність за використання природними ресурсами ще й фінансово вигідним заходом.

#Astron #Stalker

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: