fbpx

Education Update: 3 Інструменти ефективної комунікації в житті та бізнесі

07/ 11/ 2019
  Eфективна комунікація – це ключова компетенція людини, яка прагне до самореалізації в усіх сферах життя. Щоб бути успішним у спілкуванні важливо: Активно слухати співрозмовника і в процесі розмови виокремлювати для себе спільні риси та інтереси. Давати вичерпне підтвердження співрозмовнику (зворотній звязок), що ви його почули і зрозуміли. Наприклад, Так, звісно, я Вас розумію! Дякую, що сказали! Задавати уточнюючі запитання, щоб упевнитися, що людина з вами на одному етапі циклу спілкування. Наприклад, скажи, будь ласка, чи цікаво тобі те, що я зараз розповідаю? Можу продовжувати?Чи зупинимося на цьому детальніше?. Бути відкритим при першому контакті і розуміти, що нові знайомства додають енергії та дають можливість відкривати для себе більше цікавих особистостей. Дякуємо тренеру Tania Lupiy за чудовий майстер - клас та за те, що познайомили нас ближче з мистецтвом спілкування. J&L Consulting щиро дякуємо за запрошення в гості.

Eфективна комунікація – це ключова компетенція людини, яка прагне до самореалізації в усіх сферах життя.

Щоб бути успішним у спілкуванні важливо:

  1. Активно слухати співрозмовника і в процесі розмови виокремлювати для себе спільні риси та інтереси.
  2. Давати вичерпне підтвердження співрозмовнику (зворотній зв’язок), що ви його почули і зрозуміли. Наприклад, “Так, звісно, я Вас розумію! Дякую, що сказали!”
  3. Задавати уточнюючі запитання, щоб упевнитися, що людина з вами на одному етапі циклу спілкування. Наприклад, “скажи, будь ласка, чи цікаво тобі те, що я зараз розповідаю? Можу продовжувати?Чи зупинимося на цьому детальніше?”.
  4. Бути відкритим при першому контакті і розуміти, що нові знайомства додають енергії та дають можливість відкривати для себе більше цікавих особистостей.

Дякуємо тренеру Tania Lupiy за чудовий майстер – клас та за те, що познайомили нас ближче з мистецтвом спілкування. J&L Consulting щиро дякуємо за запрошення в гості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: