fbpx

EDIN провів закриту Конференцію “Е-трансформація бізнесу”

20/ 03/ 2020
  З 12 по 15 березня 2020 р. EDI-провайдер EDIN провів закриту Конференцію “Е-трансформація бізнесу”. Захід відбувся у гостинній Грузії, місті Тбілсі, за участі провідних компаній України серед рітейлу, постачальників та логістів. В рамках конференції було обговорено тенденцію технологічного розвитку бізнесу, нові продукти, можливості та доопрацювання сервісів для обміну е-документів EDIN, представлені кейси партнерів е-провайдеру з діджиталізації бізнес-процесів. Зокрема спікерами виступили Євгеній Тромбола, директор департаменту з впровадження інноваційних технологій EDIN, Олександр Кустреюк, керівник відділу по роботі з торговельними мережами EDIN, Тетяна Смітюх, директор департаменту з управління ланцюгом поставок Terra Food, Вакіл Аскеров, керівник автотранспортного відділу логістики МЕТІНВЕСТ-ШИППИНГ, Артемій Луценко, технічний спеціаліст інтеграційних рішень Tarantino family.  Серед учасників конференції були представники компаній Novus, Аuchan, Ятрань, Галичина, Таскомбанк, Львівька Пивна Компанія, Велика Кишеня, Оболонь, L’Oréal, Хлібодар, Щедро та ін. В рамках заходу були проведені Круглі столи, на яких кожен з партнерів EDIN міг обговорити важливі технічні та інші питання з представникам е-провайдера. Щороку EDIN проводить конференцію, в рамках якої партнери мають можливість ознайомитися з впровадженням нових можливостей сервісів та планами на майбутнє, познайомитися з учасниками та обговорити важливі бізнес-питання.  

З 12 по 15 березня 2020 р. EDI-провайдер EDIN провів закриту Конференцію “Е-трансформація бізнесу”. Захід відбувся у гостинній Грузії, місті Тбілсі, за участі провідних компаній України серед рітейлу, постачальників та логістів.

В рамках конференції було обговорено тенденцію технологічного розвитку бізнесу, нові продукти, можливості та доопрацювання сервісів для обміну е-документів EDIN, представлені кейси партнерів е-провайдеру з діджиталізації бізнес-процесів. Зокрема спікерами виступили Євгеній Тромбола, директор департаменту з впровадження інноваційних технологій EDIN, Олександр Кустреюк, керівник відділу по роботі з торговельними мережами EDIN, Тетяна Смітюх, директор департаменту з управління ланцюгом поставок Terra Food, Вакіл Аскеров, керівник автотранспортного відділу логістики МЕТІНВЕСТ-ШИППИНГ, Артемій Луценко, технічний спеціаліст інтеграційних рішень Tarantino family. 

Серед учасників конференції були представники компаній Novus, Аuchan, Ятрань, Галичина, Таскомбанк, Львівька Пивна Компанія, Велика Кишеня, Оболонь, L’Oréal, Хлібодар, Щедро та ін. В рамках заходу були проведені Круглі столи, на яких кожен з партнерів EDIN міг обговорити важливі технічні та інші питання з представникам е-провайдера.

Щороку EDIN проводить конференцію, в рамках якої партнери мають можливість ознайомитися з впровадженням нових можливостей сервісів та планами на майбутнє, познайомитися з учасниками та обговорити важливі бізнес-питання.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: