fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EDIN провів вебінар з демонстрацією оновленої платформи EDI NETWORK

22/ 05/ 2020
  21 травня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з оновленою платформою EDI NETWORK з демонстрацією роботи сервісу. Спікерами виступили Сергій Цвіль, Керівник відділу сервісної підтримки EDIN, Олександр Горощук, Product manager EDIN, Дмитро Гончаров, Бізнес-аналітик департаменту з впровадження інновацій EDIN. Розпочав вебінар Сергій Цвіль з демонстрації підписання EDI та ЮЗД документів, роботи з ключами, інструктажу функції пошуку у сервісі. Дмитро Гончаров продемонстрував процес узгодження цін, після чого Олександр Горощук відповів на ряд питань від аудиторії. До вебінару приєдналося 200 учасників, серед яких були партнери компанії EDIN - постачальники та дистрибютори, для яких вебінар був продуктивним та практичним для подальшої роботи на оновленій платформі EDI NETWORK.

21 травня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з оновленою платформою EDI NETWORK з демонстрацією роботи сервісу.

Спікерами виступили Сергій Цвіль, Керівник відділу сервісної підтримки EDIN, Олександр Горощук, Product manager EDIN, Дмитро Гончаров, Бізнес-аналітик департаменту з впровадження інновацій EDIN. Розпочав вебінар Сергій Цвіль з демонстрації підписання EDI та ЮЗД документів, роботи з ключами, інструктажу функції пошуку у сервісі. Дмитро Гончаров продемонстрував процес узгодження цін, після чого Олександр Горощук відповів на ряд питань від аудиторії.

До вебінару приєдналося 200 учасників, серед яких були партнери компанії EDIN – постачальники та дистриб’ютори, для яких вебінар був продуктивним та практичним для подальшої роботи на оновленій платформі EDI NETWORK.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: