fbpx

EDIN провів вебінар по роботі з сервісом ЕТТН

29/ 04/ 2020
  28 квітня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з сервісом е-ТТН з представленням практичного кейсу тестування, впровадження та обміну електронної ТТН між Novus та постачальниками завдяки рішенню EDIN. Спікерами виступили Вікторія Кашевська, Головний бухгалтер ТМ Novus, та Євген Тромбола, Директор департаменту з впровадження інноваційних рішень EDIN. Розпочав онлайн-конференцію Євген Тромбола, розповівши про законодавчі передумови впровадження електронної ТТН, а також про її переваги, можливості та технічні особливості використання. Про процес обміну е-ТТН між Novus та постачальниками з представленням практичного кейсу розповіла Вікторія Кашевська. На завершення вебінару Євген Тромбола представив акційну пропозицію від EDIN з обміну е-ТТН, огляд платформи сервісу та відповів на питання слухачів. До вебінару приєдналося 300 учасників, серед яких були представники логістичних компаній, сфери рітейл, постачальники та дистриб’ютори. Враховуючи високу зацікавленість темою, EDIN планує провести ще не одну онлайн-конференцію, про що обовязково буде попереджено заздалегідь.

28 квітня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з сервісом е-ТТН з представленням практичного кейсу тестування, впровадження та обміну електронної ТТН між Novus та постачальниками завдяки рішенню EDIN.

Спікерами виступили Вікторія Кашевська, Головний бухгалтер ТМ Novus, та Євген Тромбола, Директор департаменту з впровадження інноваційних рішень EDIN. Розпочав онлайн-конференцію Євген Тромбола, розповівши про законодавчі передумови впровадження електронної ТТН, а також про її переваги, можливості та технічні особливості використання. Про процес обміну е-ТТН між Novus та постачальниками з представленням практичного кейсу розповіла Вікторія Кашевська. На завершення вебінару Євген Тромбола представив акційну пропозицію від EDIN з обміну е-ТТН, огляд платформи сервісу та відповів на питання слухачів.

До вебінару приєдналося 300 учасників, серед яких були представники логістичних компаній, сфери рітейл, постачальники та дистриб’ютори. Враховуючи високу зацікавленість темою, EDIN планує провести ще не одну онлайн-конференцію, про що обов’язково буде попереджено заздалегідь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: