fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EDIN-DOCflow – єдиний сервіс для обміну комплектами документів

29/ 05/ 2020
  28 травня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з платформою EDIN-DOCflow з демонстрацією роботи сервісу. Спікерами виступили Дмитро Швирков, Product manager EDIN, та Юрій Романюк, Керівник проектів EDIN. Розпочав вебінар Дмитро Швирков з представлення сервісу, огляду на основний функціонал унікальної платформи - можливість надсилання документів комплектами з індивідуальними налаштуваннями. Продовжив онлайн-конференцію з демонстрацією рішення на прикладі типових бізнес-процесів з обміну комплектами документів Юрій Романюк, після чого спікери відповіли на питання учасників. До вебінару приєдналося 100 учасників, серед яких були партнери компанії EDIN - торгівельні мережі та постачальники, фінансові та страхові компанії, логістичні, промислові та агропідприємства, для яких вебінар був продуктивним та практичним для подальшої роботи на єдиній платформі з можливістю обмінюватися комплектами документів EDIN-DOCflow.

28 травня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з платформою EDIN-DOCflow з демонстрацією роботи сервісу.

Спікерами виступили Дмитро Швирков, Product manager EDIN, та Юрій Романюк, Керівник проектів EDIN. Розпочав вебінар Дмитро Швирков з представлення сервісу, огляду на основний функціонал унікальної платформи – можливість надсилання документів комплектами з індивідуальними налаштуваннями. Продовжив онлайн-конференцію з демонстрацією рішення на прикладі типових бізнес-процесів з обміну комплектами документів Юрій Романюк, після чого спікери відповіли на питання учасників.

До вебінару приєдналося 100 учасників, серед яких були партнери компанії EDIN – торгівельні мережі та постачальники, фінансові та страхові компанії, логістичні, промислові та агропідприємства, для яких вебінар був продуктивним та практичним для подальшої роботи на єдиній платформі з можливістю обмінюватися комплектами документів EDIN-DOCflow.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: