fbpx

EBA зустріч у Харкові з заступником Голови правління НБУ

06/ 11/ 2019
  В ході зустрічі, Дмитро Сологуб, заступник Голови Національного Банку України, доповів про стан української економіки, динаміку основних макроекономічних показників, окреслив прогнози розвитку на наступний рік. Також говорили про реформи фінансового сектору та необхідність зниження частки доларизації економіки. Александр Арсенюк, фахівець Департаменту відкритих ринків НБУ, проінформував учасників про нову ліберальну модель валютного регулювання та зміни у Законі «Про валюту і валютні операції». Скасування багатьох валютних обмежень значно спрощує діяльність операторів ринку, а обмеження стають тимчасовими заходами захисту і встановлюються на певний термін. Представники бізнес-спільноти Харкова мали ряд питань, серед яких: здешевлення  кредитів та можливості довгострокового фінансування, перспективи відродження і розвитку іпотеки, скасовування прибуткового податку на депозити тощо. Фахівці НБУ надали відповіді та коментарі, поділилися планами подальшого реформування фінансового ринку та окреслили стратегічні цілі монетарної політики 2020-2025.  Дякуємо Національному Банку України за відкритий діалог!

В ході зустрічі, Дмитро Сологуб, заступник Голови Національного Банку України, доповів про стан української економіки, динаміку основних макроекономічних показників, окреслив прогнози розвитку на наступний рік. Також говорили про реформи фінансового сектору та необхідність зниження частки доларизації економіки.

Александр Арсенюк, фахівець Департаменту відкритих ринків НБУ, проінформував учасників про нову ліберальну модель валютного регулювання та зміни у Законі «Про валюту і валютні операції». Скасування багатьох валютних обмежень значно спрощує діяльність операторів ринку, а обмеження стають тимчасовими заходами захисту і встановлюються на певний термін.

Представники бізнес-спільноти Харкова мали ряд питань, серед яких: здешевлення  кредитів та можливості довгострокового фінансування, перспективи відродження і розвитку іпотеки, скасовування прибуткового податку на депозити тощо. Фахівці НБУ надали відповіді та коментарі, поділилися планами подальшого реформування фінансового ринку та окреслили стратегічні цілі монетарної політики 2020-2025. 

Дякуємо Національному Банку України за відкритий діалог!

Спікери

1 / 1
Дмитро Сологуб
Заступник Голови Національного банку України
Дмитро Сологуб

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: