fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA зустріч у Харкові з Послом Італії в Україні паном П’єром Франческо Дзадзо

29/ 09/ 2021
  На зустрічі керівників компаній EBA Kharkiv із Надзвичайним та Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні паном П’єром Франческо Дзадзо пана Посла супроводжували Директор Відділу розвитку торгівельного обміну Тоні Коррадіні, помічник Посла Володимир Кужом та представники посольства. Італійська сторона виявила зацікавленість у розширенні співробітництва між нашими країнами. Було підкреслено, що до пандемії Covid-19 торгівельний обіг між Україною та Італією складав майже 4 млрд євро на рік, тому стрімке повернення до таких показників, яке спостерігалось у першому півріччі 2021р, є стратегічно важливим завданням. Сьогодні Італія займає 3 місце серед країн ЄС за обсягами торгівлі з Україною і прагне лише покращувати результати, зокрема шляхом відкриття нових можливостей в регіонах. Центральним питанням до обговорення на зустрічі було налагодження тісних бізнес-відносин між підприємцями Харківщини та Італії. «Кількість італійських інвестицій в цьому регіоні є дуже низькою. Проте, Харків – промисловий центр особливого значення, який має великий потенціал для співпраці в секторі IT, ноу-хау, інфраструктури, аграрної промисловості, відновлювальної енергетики та космічній сфері», – зазначив пан Дзадзо. У ході розмови гості зустрічі обговорили діловий клімат в Україні, перешкоди для залучення іноземних інвестицій,  перспективи для спільних проєктів у різних галузях, можливість посольства сприяти встановленню прямого авіасполучення з Харковом. Крім того, представники бізнесу отримали зворотний зв’язок на свої коментарі відносно певних аспектів взаємодії, а саме стосовно прямого експорту сільськогосподарської продукції (без залучення трейдерських компаній), сповільнення товарообігу у 2 половині року через недостачу квот на автоперевезення та інше. Дякуємо пану Дзадзо за нагоду поспілкуватися особисто та відкритість італійської сторони до співпраці!

На зустрічі керівників компаній EBA Kharkiv із Надзвичайним та Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні паном П’єром Франческо Дзадзо пана Посла супроводжували Директор Відділу розвитку торгівельного обміну Тоні Коррадіні, помічник Посла Володимир Кужом та представники посольства.

Італійська сторона виявила зацікавленість у розширенні співробітництва між нашими країнами. Було підкреслено, що до пандемії Covid-19 торгівельний обіг між Україною та Італією складав майже 4 млрд євро на рік, тому стрімке повернення до таких показників, яке спостерігалось у першому півріччі 2021р, є стратегічно важливим завданням. Сьогодні Італія займає 3 місце серед країн ЄС за обсягами торгівлі з Україною і прагне лише покращувати результати, зокрема шляхом відкриття нових можливостей в регіонах.

Центральним питанням до обговорення на зустрічі було налагодження тісних бізнес-відносин між підприємцями Харківщини та Італії. «Кількість італійських інвестицій в цьому регіоні є дуже низькою. Проте, Харків – промисловий центр особливого значення, який має великий потенціал для співпраці в секторі IT, ноу-хау, інфраструктури, аграрної промисловості, відновлювальної енергетики та космічній сфері», – зазначив пан Дзадзо.

У ході розмови гості зустрічі обговорили діловий клімат в Україні, перешкоди для залучення іноземних інвестицій,  перспективи для спільних проєктів у різних галузях, можливість посольства сприяти встановленню прямого авіасполучення з Харковом. Крім того, представники бізнесу отримали зворотний зв’язок на свої коментарі відносно певних аспектів взаємодії, а саме стосовно прямого експорту сільськогосподарської продукції (без залучення трейдерських компаній), сповільнення товарообігу у 2 половині року через недостачу квот на автоперевезення та інше.

Дякуємо пану Дзадзо за нагоду поспілкуватися особисто та відкритість італійської сторони до співпраці!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: