fbpx

EBA зустріч із керівництвом Харківської обласної державної адміністрації

12/ 02/ 2020
  «Ми прибули, щоб почути, чим влада може бути корисною для бізнесу. Кожна нова команда, що приходить до влади, декларує зміни. Ми дійсно бажаємо реальних змін, а не тільки декларацій. Отже, ми готови розглядати і вирішувати проблеми за кожним окремим запитом», - відкрив зустріч із представниками EBA Kharkiv губернатор Харківської області Олексій Кучер 12 лютого 2020р. Олександр Конюхов («Житлобуд-2») підняв питання монополій у секторі будівельних матеріалів, стосунків із Обленерго та Облгазом, відсутності доступних іпотечних кредитів тощо. Почесний Консул Франції Сергій Політучий (ГК «Фактор») запропонував використовувати маркетинговий підхід для створення позитивного іміджу міста і регіона. Проблему непрозорості тендерних процедур підкреслив Максим Кривонос (LEDLIFE). Ігор Балака («Крона») та Абдурахман Шайхалов (Step by Step) говорили про залучення інвестицій у регіон та висловили готовність співпрацювати у цьому напрямку. На необхідність підвищення якості освіти та підтримки проектів для обдарованих дітей звернув увагу Едуард Рубін (Telesens IT), Голова Координаційної ради EBA Kharkiv. Дякуємо губернатору та його раднику за плідний діалог та готовність реагувати на запити бізнесу!

«Ми прибули, щоб почути, чим влада може бути корисною для бізнесу. Кожна нова команда, що приходить до влади, декларує зміни. Ми дійсно бажаємо реальних змін, а не тільки декларацій. Отже, ми готови розглядати і вирішувати проблеми за кожним окремим запитом», – відкрив зустріч із представниками EBA Kharkiv губернатор Харківської області Олексій Кучер 12 лютого 2020р.

Олександр Конюхов («Житлобуд-2») підняв питання монополій у секторі будівельних матеріалів, стосунків із Обленерго та Облгазом, відсутності доступних іпотечних кредитів тощо.

Почесний Консул Франції Сергій Політучий (ГК «Фактор») запропонував використовувати маркетинговий підхід для створення позитивного іміджу міста і регіона.

Проблему непрозорості тендерних процедур підкреслив Максим Кривонос (LEDLIFE).

Ігор Балака («Крона») та Абдурахман Шайхалов (Step by Step) говорили про залучення інвестицій у регіон та висловили готовність співпрацювати у цьому напрямку.

На необхідність підвищення якості освіти та підтримки проектів для обдарованих дітей звернув увагу Едуард Рубін (Telesens IT), Голова Координаційної ради EBA Kharkiv.

Дякуємо губернатору та його раднику за плідний діалог та готовність реагувати на запити бізнесу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: